Kam na interrupci v Ostravě?

3
26.1.16 15:36

kam na interrupci v Ostravě?

Ahojte, bohužel jsem v situaci, kdy musím podstoupit potrat. Můžete mi poradit kde se Ostravě je to nejlepší? Děkuji vam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58858
26.1.16 15:38

@Thepo kdekoliv, myslíš, že je v tom rozdíl? Stejnak dostaneš žádanku od svého gyn a máš možnost si vybrat fn, fifejdy nebo vítkovice :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
26.1.16 15:38

Vyraz " nejlepsi" ve spojitosti s potratem mi prijde tragikomicky.

• Nahlásit
  • Citovat
11133
26.1.16 15:40
@brko píše:
Vyraz " nejlepsi" ve spojitosti s potratem mi prijde tragikomicky.

myslim, ze vetsina pochopi, jak to myslela. nikdo nevime, jake jsou duvody, takze bych do toho nerypala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
26.1.16 15:46

Prosím vás, ja to nedělám pro sve potěšení. Už tak je to pro mě těžká situace. Myslela jsem spíše, jestli má někdo konkrétní zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58858
26.1.16 15:48
@Thepo píše:
Prosím vás, ja to nedělám pro sve potěšení. Už tak je to pro mě těžká situace. Myslela jsem spíše, jestli má někdo konkrétní zkušenost.

já to taky nemyslela nijak jinak, ono je to fakt jedno.. co se týče dr, byla jsem ve FN a spokojenost. Ale já tam byla na jiném zákroku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
@Ali-Ali píše:
myslim, ze vetsina pochopi, jak to myslela. nikdo nevime, jake jsou duvody, takze bych do toho nerypala.

To ani nebylo k uzivatelce. Spis tak do plena. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
fashion_victim83

@brko kliiid,mysli si, ze je ten plod nemocný, připadne ze by potratila sama od sebe a nemusís moralizovat…

• Citovat
  • Upravit
brko
26.1.16 16:02
@fashion_victim83 píše:
@brko kliiid,mysli si, ze je ten plod nemocný, připadne ze by potratila sama od sebe a nemusís moralizovat…

Ve druhem prispevku jsem vysvetlila, jak to myslim. :kytka: takze nepoucuj, prosim, abych nemoralizovala. Nic takoveho se toziz nedeje. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
26.1.16 16:29

@brko kdyz to tak myslite, tak sem radsi nepiste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5541
26.1.16 16:39

Spojení „nejlepší“ a „potrat“ je jako říct „úžasná vražda“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
26.1.16 16:40
@Shiroi.Ichigo píše:
@brko kdyz to tak myslite, tak sem radsi nepiste.

Copak? :think: :kytka: Kam mohu podle Vas psat? Prosim, najdete tema takove, kde zamysleni se nad slovnimi vyrazy a spojenimi nezpusobuje, ze si to nekdo ( vy? :think: ) bere osobne. :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
brko
26.1.16 16:44

@Thepo hele,fakt si to neber osobne.Ja mam proste blizko k cestine a me proste zaujalo to slovni spojeni. Nic ve zlem proti tobe. :kytka:

Muj nazor na potraty obecne neni podstatny. Slo fakt jen o formu, jakou to bylo napsano. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
brko
26.1.16 16:46
@Anonymní píše:
Spojení „nejlepší“ a „potrat“ je jako říct „úžasná vražda“.

Nebo spojeni " nebojacny srab" je jako rict " odvazny anonym". :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
8823
26.1.16 16:53
@brko píše:
Nebo spojeni " nebojacny srab" je jako rict " odvazny anonym". :mrgreen:
:palec: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek