Reklama

Kam na kole v Brně se školkáčem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lepetitprince
Povídálka 30 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 11:58
Kam na kole v Brně se školkáčem

Milé maminky z Brna,
prosím o radu. Doporučíte místo kam chodit se synem (5 let) ven na kole…když byl jen jeden tak jsem mohla všude, ale teď když chodím ještě s kočárem tak bych brala něco " a la kolotoč pro křečky". Napadlo mě dopravní hřiště, ale kam ještě jinam…na stezce nabere velkou rychlost, obora v Kohoutkách to samé…pohyb mi neuškodí, ale někdy už fakt nemůžu…třeba vás něco napadne, díky a pěkný den všem

Reklama

Reakce:

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 13.08.18 12:02

@lepetitprince U nás na Kameňáku je park Plachty. Kolem dokola je vyasfaltovaný okruh, kde můžete kroužit, jsou tam hřiště s prolézačkami a pískem, jezírko na pozorování pulců a šťourání se v bahně, ve Fit4All si můžete dát něco na občerstvení a hned u toho je i taková ta bikrosová dráha, kdyby si malý cyklista chtěl zkusit jezdit na kopcích. Pro vámi zmíněný účel vyhovuje stoprocentně. Jo a zastávka MHD je kousek od toho.

lepetitprince
Povídálka 30 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 12:25

Jj tam to znám,chodili jsme tam do Lanáčku …vůbec mě to nenapadlo.To je super ! Děkuju

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >