Kam na krásné kočárky?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňa1995
Kecalka 138 příspěvků 08.01.19 15:41
Kam na krasne kocarky?

Zdravím :oops: s pritelem se chystame vybirat kocarek :palec: Chci se zeptat, jestli vite, kde maji krasne a pokud mozno levnejsi kocarky? Slysela jsem neco o Polsku ze tam, ale i tak me zajima vas nazor :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21630 příspěvků 08.01.19 15:46

Jde ti jen o to jak vypadá, nebo aby to bylo i k něčemu?

Shari81
Kelišová 6163 příspěvků 08.01.19 15:50

vybírej podle toho, kde budeš jezdit-terén/město?, jestli budeš mít zimní mimi tak velkou korbu. Já po zkušenostech bych už nekoupila 3kombinaci, je to k ničemu. Na začátek bych koupila kočárek s prostornou korbou a nafikuvacími koly. Poté bych pořídila kvalitní sporťák.

Lajka09
Kelišová 5057 příspěvků 08.01.19 15:55
@Shari81 píše:
vybírej podle toho, kde budeš jezdit-terén/město?, jestli budeš mít zimní mimi tak velkou korbu. Já po zkušenostech bych už nekoupila 3kombinaci, je to k ničemu. Na začátek bych koupila kočárek s prostornou korbou a nafikuvacími koly. Poté bych pořídila kvalitní sporťák.

Amen! I mě to tak bylo razeno, neposlechla jsem. Dnes už bych to tak udělala. Totéž jsem radila těhotným kamarádkám, neposlechly, kupovaly trojkombinace a do roka stejně vybíraly sporťák.

Sany80s
Kelišová 7466 příspěvků 08.01.19 16:01

No a jaké máš požadavky na to, co znamená pěkné?

Shari81
Kelišová 6163 příspěvků 08.01.19 16:09

@Deňa1995 jinak opravdu kráááááááááááásný kočárky dělá Stokke- jen praktičnost hodně pokulhává :-( a cena asi taky nebude v tvém limitu…těžko se radí někomu, kdo ani není schopný napsat, co vlastně chce…

Shari81
Kelišová 6163 příspěvků 08.01.19 16:09

@Lajka09 no mě to nikdo neporadil, spálila jsem se sama :-(

Jeanny21
Kecalka 438 příspěvků 08.01.19 16:10

Mí rodiče vybírali v Polsku a prý naprostá spokojenost :palec: prý ho zbožňovaly i babičky. Dal se navíc lehce složit, nebyl černý, nebo šedý, prý s kytičkama :D takže Polsko ;)
Záleží, co si představuješ pod pojmem „pěkný“

a12
Hvězda diskuse 37922 příspěvků 08.01.19 16:11

A ja mam trojkombinaci jeste po prvnim a jsem spokojena :lol: prvni ve sportaku jezdil cca do 2,5 let.. Nemam s nim problem

pedigka
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 08.01.19 16:18
@Shari81 píše:
@Lajka09 píše:
Amen! I mě to tak bylo razeno, neposlechla jsem. Dnes už bych to tak udělala. Totéž jsem radila těhotným kamarádkám, neposlechly, kupovaly trojkombinace a do roka stejně vybíraly sporťák.

Taky už bych to tak dnes udělala.

Shari81
Kelišová 6163 příspěvků 08.01.19 16:20

@Celina to „kráááááááááááááásný“ bylo myšleno jako ironie ;-) tyhle kočárky nejsou ani hezký, ani praktický, ale zato drahý jak prase…nechápu, že to vůbec někdo koupí, ale každého věc…

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 08.01.19 16:22

Ja měla trojkombinaci, naprostá spokojenost, odvozila dvě děti a teď slouží dal. Jinak já vybírala hlavně aby byl kočár bytelny, stabilní, dobre ovladatelný, prostorny. Levnější kočárek jsme pak měli jako druhy na chalupu, taky tuším z Polska. Tam stačil, na každodenní ježdění bych ho nebrala. Spis si nejdřív urci, co chceš aby ten kočár splňoval, cenový limit a pak teprve reš vzhled

iva077
Kecalka 138 příspěvků 08.01.19 16:22
@a12 píše:
A ja mam trojkombinaci jeste po prvnim a jsem spokojena :lol: prvni ve sportaku jezdil cca do 2,5 let.. Nemam s nim problem

Malymu je 20 mesicu, mame trojkombinaci a malyho stale ve sportaku se kterym jsem naprosto spokojena. Kdyby jsem kupovala znovu koupim opet trojkombinaci.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 08.01.19 16:39
@Shari81 píše:

No vidis, dite mam jiz velke, ale sveho casu byla trojkombin.super..byla to taska, korba dost velka I pro poradn.jedlika a sedacka, uplne to stacilo, sportak ani golfky jsem nepotrebovala..a byl z polska.

chs.jasmin
Extra třída :D 10046 příspěvků 08.01.19 16:49
@Deňa1995 píše:
Zdravím :oops: s pritelem se chystame vybirat kocarek :palec: Chci se zeptat, jestli vite, kde maji krasne a pokud mozno levnejsi kocarky? Slysela jsem neco o Polsku ze tam, ale i tak me zajima vas nazor :palec:

Ahoj,

sama jsem vystřídala 14kočárků - z hecu, prostě jsem si chtěla vyzkoušet… A musím uznat, že 3× jsem se vracela k novější a vylepšené verzi Tako Junama. Pro mě krásný kočárek na oko, dlouho vydržela hluboká korbička (obě děti do 11m a kdyby nechtěly sedět a čučet na cestu, tak by se vešly i déle), cena velmi příznivá a na bazaru se prodávají kolikrát ještě v záruce (hodně holek pak volí lehčí sporták).
Určitě bych se dívala i na vlastnosti, co od kočárku očekáváš, zda to má být jen designovka, nebo i funkční kočárek.

Já se takto třeba spálila u designovky bugaboo cameleona - hezký, ano, ale přední kolečka se mi v terenu zadrhávala, sedák ve sportáku malinký - v závěru mi posloužil celé léto hluboká korbička, když jsem se opalovala na zahradě (jak je nízko, tak jsem si vždy jen sedla a viděla do kočárku aniž bych musela vstávat) a pak šel o dům dál.
Nebo třeba golfky Elodie Details - hezké, ale i s 10kg dítětem už to byla makačka, dky kočárek při řízení jednou rukou logicky zahýbal…
Nebo CasualPlay S4 šílený drncák kočárek, hrkotka jak blázen :roll:

Zase jsem si třeba vyzkoušela i skvělé kočárky jako právě ta Junama (prostě pro mě super kočárek a sama bych ho u dalších dětí volila), nebo i Mutsy Igo (novější celoodpružené verze - za mě nááádherný kočárek a skvěle se mi s ním jezdilo) a pro dvojčata - já měla jako sourozenecký bych vždy volila pouze Bugaboo donkey (ačkoli má užší sedáky, ale zase projede i 90dveřmi). Tyto tři se mi prodávaly těžko a s láskou na ně vzpomínám.

Ale abych nekřivdila ošklivým kočárkům, tak mě se třeba vubec nelíbí Royan a přesto jízdní vlastnosti skvělé! Nebo třeba Tako Mille - v hnede se mi i líbí a zase skvělé jízdní vlastnosti…

Příspěvek upraven 08.01.19 v 16:55

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama