Kam na Krétu v říjnu s ročním miminkem

11
13.2.16 14:24

Kam na Krétu v říjnu s ročním miminkem

Ahoj, plánujeme dovolenou na první polovinu října a chceme se jak koupat v moři, tak chodit na procházky a jezdit na výlety, plánujeme si půjčit auto. Jako nejlepší volba se mi zdá Kréta, počasí by, dle internetu, mělo v tuto dobu být ještě teplé na koupání, zároveň ale žádné vedro na výlety, což je pro naší holčičku, které v té době bude 14 měsíců, úplně ideální. Navíc zde už bude málo lidí a i ceny by měly být nižší. Přesto mám ale z toho počasí trochu obavy, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s Krétou v první polovině října a která konkrétní její část by byla nejlepší? A můžete také doporučit hotel nebo apartmán vhodný pro děti (dětský koutek, postýlky, jídelní židličky, brouzdaliště, čistá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře)? Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8317
13.2.16 14:45

Začátek října už bych měla z počasí obavu. Volila bych termín okolo 10.-20.9.Ten by měl splnit co co od dovolené očekáváte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
13.2.16 14:52

Podle me je rijen kdekoliv ve Stredozemi uz loterie. muze byt krasne a na koupani kazdy den anebo taky vubec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1411
13.2.16 15:08
@Kirrie píše:
Ahoj, plánujeme dovolenou na první polovinu října a chceme se jak koupat v moři, tak chodit na procházky a jezdit na výlety, plánujeme si půjčit auto. Jako nejlepší volba se mi zdá Kréta, počasí by, dle internetu, mělo v tuto dobu být ještě teplé na koupání, zároveň ale žádné vedro na výlety, což je pro naší holčičku, které v té době bude 14 měsíců, úplně ideální. Navíc zde už bude málo lidí a i ceny by měly být nižší. Přesto mám ale z toho počasí trochu obavy, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s Krétou v první polovině října a která konkrétní její část by byla nejlepší? A můžete také doporučit hotel nebo apartmán vhodný pro děti (dětský koutek, postýlky, jídelní židličky, brouzdaliště, čistá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře)? Moc děkuji.

byly jsme v řecku blízko atén od 18.9. - 5.10. a místy už to na koupačku moc nebylo. Kréta je jižněji, ale přeci jen je to podle mě risk, jela bych v září

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14334
13.2.16 15:14

V tuto dobu je na Kretu uz pozde spise uz tam tam bude chladneji. V rijnu bude super Turecko :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.16 15:20

Byli jsme na kos a krete pred rokem, pujcili jsme si masinu na ktery jsme litali v tricku s dlouhym rukavem, uplne supr na ty vylety, ceny byli teda vsude furt stejne mi prislo, a teplota kolem 25-27 stupnu, ale 3 dny foukal lehce vitr, more bylo stale teply. (Me nevadi se koupat v Jizere ktera ma 5stuonu celorocne:D)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13604
13.2.16 15:21

@Bureschka turecku bych se kvuli bezpecnosti letos vyhnula…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14334
13.2.16 15:30
@nozu píše:

no to je otazka jestli vubec vytahnout nekam paty je bezpecne. Kreta je uzasna s krasnym morem a projet si ji autem je super, ale chtelo by radeji jet v zari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8317
13.2.16 15:42
@nozu píše:

Turecko mě láká, ale docela se bojím. Stále se snažím říkat, že to třeba bude dobré…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
13.2.16 16:26

Známá byla v říjnu na Krétě a katastrofa, počasí fakt naprd :-(, ale je to 3 roky zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13604
13.2.16 16:30

@lasička1 v turecku jsme byli nekolik poslednich let na dovolene. Vzdy jsme byli velmi spokojeni. Letos jedeme na kretu.
Zakladatelko, zvazte tu pulku zari. V rijnu uz je velka pravdepodobnost, ze bude osklivo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
643
13.2.16 16:38

V říjnu už bude na Krétě mrtvo, všechno zavřeno. Mají po sezóně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.16 16:41

Také bych raději jela v září. V říjnu už toho bude plno zavřeného v těch turistických letoviscích. Byli jsme letos začátkem srpna v Malii, ale až v hotelu za městem - výhoda dvou pláží na jedné velké vlny, skály a v zálivu písečná pláž bez vln. Hotel krásný a klidný. https://www.eximtours.cz/…16-713403Ale i v tom srpnu sprchlo a v horách bouřky - většinou se to zastavilo o hory a u moře bylo slunečno. U nás byly v tu dobu čtyřicítky a tam bylo krásných třicet.:) Moře krásně vyhřáté. I v září už je brzy tma, večer minimálně na svetr.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.16 16:43

Vkládám ještě jednou: https://www.eximtours.cz/…-2016-713403

• Nahlásit
  • Citovat
11
13.2.16 17:29

Máme možnost jet i v první polovině září, ale jen na 10 dní i s cestama (přítel nedostane delší dovolenou), ale já bych chtěla jet na dýl. Ještě jsme zvažovali Kypr v tom říjnu, ale tam je to zase s několika hodinovým mezipřistáním a já si nedokážu představit, co bysme tam s prckem takovou dobu na letišti dělali, je celkem náročné miminko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama