Kam na laser s chloupky v obličeji v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 13:21
Kam na laser s chloupky v obličeji v Brně

Ahoj maminky,

otvírám trochu žinantní téma, tak děkuji za respektování anonymity.

Roste mi pár chloupků na bradě a pár pod nosem, nic strašného.
Nicméně rostou hodně rychle a musím si je denně trhat.
Děti mám, otěhotněla jsem vždy bez problémů.
Antikoncepci jsem zkoušela a ani dlouhodobé braní Diane 35 s nimi nehnulo.
Máme v rodině cukrovku, PCO a mamka na to trpí taky.
Když si chloupky vytrhnu, je to ok, ale mám v tom místě pak fleky, různé pupínky a je to zkrátka hrozně vidět.

Ráda bych chodila bez make-upu a netrávila tolik času před zrcaldem.

Poradíte některá, kde jste s chloupky v obličeji byla, kolik vás to stálo a zda to pomohlo?

Moc děkuji.

Reakce:
Xsenova
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 29.04.18 14:22

Pozri ktorá klinika v Brne má Candela Gentle lase - je jedno ktorú kliniku si vyberieš. Keď zákrok absolvuješ 3-8× tak sa úplne vypália korienky a už nebudú rásť nanovo. Pokiaľ si ich dlhodobo trháš, stačilo by možno 3-5×. Ja mám epilované nohy, podpaží a krk a už 2,5 roka ani chlp :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 14:27

A působí to i na světle chlupy? Jsem blondýna a mám světle chmiri, ale fakt po celém obličeji. :oops:
Trhat to nejde, je toho strašně moc, voskové proužky mi způsobují vyrážku, vůbec nevím co s tím.
Prosím o anonym, stud.

Xsenova
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 29.04.18 14:33

Candela Lase PLUS - pozri len tento laser - ten je aj na svetlé chlpy. Má ho myslím len jedna klinika v ČR a v Prahe nie je - myslím, že to bolo Brno :D ale niesom si istá. Ten je na svetlé chlpy. Inak všetky ostatné laserové zákroky sú na svetlé chĺpky zbytočné - laser funguje len na tmavé chlpy :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 12:50

Zkouším ještě oživit :-). Zakladatelka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >