Kam na levnější dovolenou na Moravě?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
123
18.5.22 09:57

Kam na levnější dovolenou na Moravě?

Maminky, poraďte, kam s větším dítětem na levnější dovolenou (tj. nemusí to být luxus) po Moravě, ideálně někam k přírodnímu koupališti? Děkuju za tipy. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33826
18.5.22 10:55

@Alverita Ostrožská Nová Ves - chatky jsou i přímo v areálu přírodního koupaliště, i nedaleko jezera - Slovácký dvůr,
poklidná hezká lokalita, u Slováckého dvora atrakce pro děti - ježdění na kole „v boulích“ a obrovská skluzavka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
18.5.22 11:24

Stingo, děkuji za tip. Dívala jsem se na to a nevypadá to vůbec špatně. Něco takového by se mi líbilo. Jaké je koupání? Není voda příliš studená?
Ještě jsem se dívala na Vranovskou přehradu, ta by mě taky lákala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33826
18.5.22 11:50
@Alverita píše:
Stingo, děkuji za tip. Dívala jsem se na to a nevypadá to vůbec špatně. Něco takového by se mi líbilo. Jaké je koupání? Není voda příliš studená?
Ještě jsem se dívala na Vranovskou přehradu, ta by mě taky lákala.

voda je na okraji teplá, samozřejmě ve hloubce už ne - jo a loni tam půjčovali padleboardy, jestli už je na to dítě dost velké,
za nás ideální koupání, jezdili tam moji rodiče jako děti, pak se mnou jako s dítětem a já tam jezdím také s dcerou :palec:
ta voda je vždycky teplejší jak na koupališti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33826
18.5.22 11:51

@Alverita Vranovská přehrada je také moc hezké okolí, turistika, ale koupání tam neznám, takže nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32690
18.5.22 11:55
@stinga píše:
@Alverita Vranovská přehrada je také moc hezké okolí, turistika, ale koupání tam neznám, takže nevím

Byli jsme tam 2× a také mohu přehradu doporučit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat