Kam na odstranění hemeroidů v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sharkaa
Povídálka 38 příspěvků 26.04.19 13:59
Kam na odstranění hemeroidu v Praze?

Zdravím, mám dotaz. Kam na odstranění hemeroidů v Praze? Zajímají mě Vaše zkušenosti se zákrokem! Mám po 3 dětech hemeroidy 2-3 stupně. Léky mi nepomohly. Mám jít raději na soukromou kliniku?
Musí být před zákrokem kolonoskopie?
Děkuji za jaké koliv informace. Co jsem se dočetla, začínám se docela bát ????

Reakce:
P.
Ukecaná baba ;) 2173 příspěvků 28.04.19 07:52

Ja chodila na příkopy do hemoclinic a spokojenost..kolonoskopii jsem mela pred zákrokem hotovou…asi zalezi, jake problemy mas, pokud krev, tak ji možná budou chtit delat, možná staci rektoskopie…

tabitta
Kecalka 495 příspěvků 28.04.19 11:38

Rozhodne doporucuji Mudr. Franěk na I. P.Pavlova :kytka:

sharkaa
Povídálka 38 příspěvků 28.04.19 19:35
@P. píše:
Ja chodila na příkopy do hemoclinic a spokojenost..kolonoskopii jsem mela pred zákrokem hotovou…asi zalezi, jake problemy mas, pokud krev, tak ji možná budou chtit delat, možná staci rektoskopie…
@P.
@P. píše:

Děkuji za info a jaký zákrok jsi podstoupila Longa? Krev mi jde hodně a nejen po stolici! :disappointed_relieved: Bylo to bolestivé! Platí se tam za zákrok? Docela se bojím :grimacing:

sharkaa
Povídálka 38 příspěvků 28.04.19 20:42
@tabitta píše:
Rozhodne doporucuji Mudr. Franěk na I. P.Pavlova :kytka:

Děkuji za kontakt. Prosím, klidně i přes zprávy, jaký zákrok jste podstoupila?

tabitta
Kecalka 495 příspěvků 28.04.19 20:49

Odstraneni hemoroidů. Pan doktor velice mily a chapavy. Žádná bolest, jen trochu stipnuti.

P.
Ukecaná baba ;) 2173 příspěvků 29.04.19 05:19

@sharkaa barrona…4× vzdy po mesici…katdy zakrok 2200, tusim…

tabitta
Kecalka 495 příspěvků 29.04.19 05:33

Já bez doplatku.

WITTY
Stálice 74 příspěvků 29.04.19 07:12
Váš příspěvek
Reklama