Kam na pohotovost v Brně?

70
26.6.21 06:49

Kam na pohotovost v Brně

Dobrý den, potřebuju poradit.ve středu večer mě začalo bolet ucho.ve ČT jsem byla na ORL kde mi byli předepsaný antibiotika do ucha na zánět. kde mi o to, že se mě to nelepší. Naopak jsem se dneska vzbudila a mám oteklou i kus tváře. zda se mě že už ani Brufen proti bolesti nezabírá. ma otázka zní jestli mám jet na pohotovost a hlavně kam v Brně? nebo je to normální stav a mám vydržet do pondělí ke svému ORL

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30530
26.6.21 07:01
@Teplaky píše:
Dobrý den, potřebuju poradit.ve středu večer mě začalo bolet ucho.ve ČT jsem byla na ORL kde mi byli předepsaný antibiotika do ucha na zánět. kde mi o to, že se mě to nelepší. Naopak jsem se dneska vzbudila a mám oteklou i kus tváře. zda se mě že už ani Brufen proti bolesti nezabírá. ma otázka zní jestli mám jet na pohotovost a hlavně kam v Brně? nebo je to normální stav a mám vydržet do pondělí ke svému ORL

Jela bych dnes na ORL pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
26.6.21 07:14

Pohotovost je v Úrazovce nebo v Bohunicích. ORL pohotovost FN u Sv. Anny viz. foto, ale pouze ve stanovený čas. Zkus si tam radši zavolat předem. Já bych radši jela, když tě to bolí. Do pondělí daleko. Brzké uzdravení!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
26.6.21 07:45

@VeroF děkuji, volala jsem si a jsou tam od 10 hodin.tak ještě jednou dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
26.6.21 08:18

Jste si jistá, že je to od ucha? Můžete mít i zánět zubu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
26.6.21 08:29

@Teplaky Není vůbec zač. Určitě se ti uleví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat