Kam na prvotrimestrální screening v Olomouci?

424
4.6.15 10:53

Kam na prvotrimestrální screening v Olomouci?

Ahoj holky. Chci se zeptat, která jste byla v Olomouci na prvním screeningu, kde to bylo? Já jsem před pěti lety byla ve fakultce, ale od toho mě známá zrazuje, protože poslední dobou mají prý hodně falešně pozitivních výsledků. A prý se k ní nechovali moc hezky. Nevím, jestli dostanu žádanku - mám totiž jiného doktora a ten mě teprve v pondělí bude objednávat, to budu 10+6tt. Řekl mi, že si mužu vybrat. O peníze nejde, zajdu s potvrzením na pojiš´tovnu, tam mi to proplatí. Poraďte prosím. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.6.15 11:03

Ja byla presne pred rokem ve fakultce, byla sem max spokojena, velmi mily doktor i sestricka, vse nam rekli, ukazali, dostali sme fotecku a jeste se me ptali zda chci udelat test na stitnou zlazu, ze je to bezplatny! Za me spokojenost a na druhym uz sem ve fakultce nebyla, ze prej nejak nemaj smlouvu s pojistovNoy nebo co a to sem byla taky v olomouci ale za boha si ted nemyzu vzpomenout kde, je tam i centrum nepodnosti a tsm to taky bylo super! :-) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
4.6.15 11:06

@veronikacek u Poláka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.15 11:08

Já byla u prvního těhotenství u MUDr. Poláka v Olomouci. za mě spokojenost, pan doktor příjemný, neměla jsem ani jednou problém. byla jsem tam u prvního dítěte a teď jsem podruhé těhotná a opět. platila jsem 1400 Kč. akorát se připlácí za fotečky, pokud chcete u toho screeningu partnera, tak se platí 100 Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
4.6.15 11:09

Já jsem byla jak před 7 lety, tak teď před 4 měsíci u Poláka a byla jsem spokojená. Moje dr. mi říkala, že můžu jít i do fakultky, ale že mi doporučuje radši k tomu Polákovi - prý většina doktorů, kteří to ve fakultce dřív dělali, odešla právě k Polákovi a ve fakultce jsou spíš mladí absolventi. Tak s tím odchodem na soukromo se není čemu divit - určitě si tam víc vydělají :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
4.6.15 11:17

@berynka1 @Nsoci no tak to asi pujdu k tomu Polákovi. Ono mi něco říkala i ta kámoška že u prvního byla u něj a vše v pohodě a teď u druhého šla do Fakultky a hrůza a děs, doktoři se u ní střídali a vyplašili ji tím projasněním, že je špatné. Nakonec prckovi nic nebylo. Ale t nervy zažívat nepotřebuju. V pondělí se k němu objednám. Děkuju :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4414
4.6.15 11:26

Byla jsem u obou dětí u Poláka. Jsem spokojená, krásné prostředí, milé sestřičky a říká se že jsou tam špičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
4.6.15 12:18

FETMED Olomouc - nemá srovnání s žádnou jinou ordinací, ale byla jsem moc spokojená. Paní doktorka moc příjemná a trpělivá, milé sestřičky, pěkné prostředí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2024
4.6.15 12:24

Já jsem byla ted v květnu ve fakultce a byla jsem spokojená. Akorát jsem byla trošku zklamaná z fotky. U minulého těhotenství jsem byla ve Fertimedu a tam mně dali i fotku obličeje a v nemocnici nedali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3585
4.6.15 12:32

Já byla u Poláka a teda nevím. Je sice vyhlášený, ale v ordinaci jsem byla ani ne 10 min. Šup šup a rychle další. :nevim: Příště asi zkusím fakultku, nebo G-centrum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
819
4.6.15 12:33

Já byla přesně před rokem ve fakultce a byla jsem spokojená, jak s přístupem lékařů i zdravotníků. Je ale pravda, že pokud něco chceš, musíš otevřít pusu, oni ti to z očí nevyčtou. A pokud něco nevíš, tak se ptát. Takhle to ale funguje skoro u všech doktorů. Při UZ jsem chtěla popsat co vidím a nebyl to problém. Byl tam se mnou i manžel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
4.6.15 17:23

@Misha777 a tam si vyšetření taky hradíš sama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
5.6.15 07:03

@Retezka ano, první screening jsem si hradila sama a pak zašla s dokladem na pojišťovnu, která mi ho proplatila na účet. Druhý screening mám 1.7. a ten bych prý už platit neměla, ale to nevím určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
5.6.15 11:25

Ahoj,
já jsem byla ve fakultní nemocnici v Ol. Byla jsem velmi spokojená s přístupem personálu, moc milé sestry i paní doktorka. Pokud jsem se na něco zeptala, tak nebyl problém s odpovědí a sama paní doktorka mne podávala dostatečné informace. Manžel byl u vyšetření přítomen. Mám za sebou už i druhý ultrazvuk ve 20. týdnu. Nic jsem neplatila, ani za fotečku miminka. Ale nevyšla nám ta 3D (malá měla pusinku zabodnutou v placentě), a za tu se myslím platí…
Hezký den :) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 10:11

Doporučuji FETMED, opravdu krásné pomalu rodinné prostředí, milé sestřičky a paní docentka je největší kapacita v oboru, byla jsem poprvé v FN, ale nebyla jsem moc spokojená s jejich přístupem, proto jsem tentokrát volila jinou alternativu a byla jsem max. spokojená, i když jsem něco platila, tak na pojišťovně s dokladem jsem dostala část zpátky a bez říkání nám paní doktorka udělala fotku, což jsme u prvního ani nestihla říct, protože jsem nevěděla kdy a tady už jsem ji měla v ruce, byla jsem moc příjemně překvapená a DOPORUČUJI VŠEM! :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama