Kam na romantickou večeři Moravskoslezský kraj?

307
18.8.20 09:36

Kam na romantickou večeři Moravskoslezský kraj?

Ahojte. Už dlouho hledám a nemůžu nic dobrého najít.
Můžete mi doporučit nějaký hotel nebo penzión, kde dobře vaří a budou ochotní trochu vyzdobit stůl pro dva. S manželem budeme mít výročí svatby a letos je to na mě, tak bych ho ráda překvapila.
Nejlépe Moravskoslezský kraj, ale pokud budou mít volný pokoj tak vlastně celá ČR. Vychází nám to pěkně na víkend.
Děkuji za vaše náměty :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3895
18.8.20 10:04

S manželem se pravidelně vracíme na Lanternu. Mají výbornou kuchyni a skvělé degustační večeře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1399
18.8.20 10:11

Penzion Florián v Hlučině. Je to tam krásné, i Hlučín na procházky atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
18.8.20 10:21

Jednoznačně Penzion Hrad - Frýdek-Místek. Připravili nám krásný stůl. Pokud byste se chtěli ubytovat tak to lze taky a připravili nám i nádherný pokoj s otevřeným krbem. Vše je děláno do dob středověku a o víkendech tam bývají akce s rytíři atd…opravdu nádhera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2626
18.8.20 12:14

Jaškovská krčma, Těrlicko, ubytování hezké, ale žádný super luxus, jídlo bezkonkurenční, stůl určitě nachystají krásně a prostředí přímo u přehrady. Jezdila jsem tam často, teď už jsem na druhé straně republiky, ale na jejich jídlo pořád vzpomínám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
18.8.20 12:48

Moc děkuji.
Napsala jsem na nějaké místa zda mají volný termín. Hodně se mi líbí ten Hlučín i ten penzion Hrad. Tak uvidíme co nám nakonec vejde. Moc děkuji za tip :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
18.8.20 18:32

Moc děkuji, nakonec jsme vybrali ten Hlučin, navic je tam hned vedle privatni wellness takže paráda. Moc děkuji @Dermabion

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1399
18.8.20 19:46

@Nika. Al doufám ze se bude líbit. My v Hlučíně bydleli kousek od Floriána a byli jsme tam často. Mají příjemné prostředí a milou obsluhu. A na jejich spiz s vepřové panenky se švestkami a brambory s cibulí a paprikou se mi sbíhají sliny ještě teď. Některé večery tam hrál i pianista :potlesk: vazně to tam mám rada :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama