Kam na screening ve 2. trimestru? Kutnohorsko, Kolínsko?

52
20.11.20 23:17

Kam na screening ve 2. trimestru? Kutnohorsko, Kolínsko?

Ahoj holky možná trochu netradiční dotaz ale jsem dnes 17+2 tt a první velký screening jsem měla provedený v Čáslavi. Dnes jsem se dozvěděla, že se v nemocnici dělá jen ten první a na další se musím objednat někam jinam :? :think: Máte prosím nějaké doporučení na nějakou kliniku popřípadě nemocnici, kde by mě mohli objednat na ten 21. týden? A je to zároveň někde v okolí? Děkuji moc. Snad je dotaz pochopitelný :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5632
21.11.20 00:03
@Anna1997 píše:
Ahoj holky možná trochu netradiční dotaz ale jsem dnes 17+2 tt a první velký screening jsem měla provedený v Čáslavi. Dnes jsem se dozvěděla, že se v nemocnici dělá jen ten první a na další se musím objednat někam jinam :? :think: Máte prosím nějaké doporučení na nějakou kliniku popřípadě nemocnici, kde by mě mohli objednat na ten 21. týden? A je to zároveň někde v okolí? Děkuji moc. Snad je dotaz pochopitelný :srdce:
šla bych do gennetu. Jsou tam odborníci, z Čáslavi to nemáš zas tak daleko.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
21.11.20 06:19

Dobrý den já byla v Pardubicích přímo v Čáslavi mi to doporučili. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
21.11.20 13:44

@KSŠO A mohu se zeptat kam přímo do Pardubic? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
21.11.20 15:35
@Anna1997 píše:
@KSŠO A mohu se zeptat kam přímo do Pardubic? Děkuji.

No já bych Vám to ráda napsala ale nemohla jsem si vzpomenout ale prohledala jsem lékařské zprávy z tehu a byly jsme v Pardubicích v SANUS. A musím říct že super přístup :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
21.11.20 20:29

Mne ten druhý velký ultrazvuk dělala přímo doktorka na gynekologii v Čáslavi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
22.11.20 20:38

@Terez097 Opravdu a teď někdy? Já jdu v úterý na kontrolu, tak se zeptám. Mpc děkuji. Kdyžtak se objednam do toho Sanusu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
22.11.20 21:07

@Anna1997 minulý týden. A ke mému chodíš? Já chodím k nemocnici a tam mi to udělali.. Ale je pravda, že zase na první screening jsem musela jinam, že mi ho neudělají :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
23.11.20 14:22

@Terez097 :D Tak to je fakt zajímavé. Mě posílali taky nejdřív jinam ale doktorka mi navrhla, že ho dělají i tam. Taky chodím k nemocnici do té druhé budovy k Mudr. Křížové ;) Zeptám se a uvidím. Moc díky za info. To budem kousek od sebe :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
23.11.20 18:30

@Anna1997 zkus se zeptat a uvidíš. Nebo mají prostě hodně lidí, tak posílají jinam :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
23.11.20 19:52

@Anna1997 @Terez097 holky tak já zas chodím k Tichému a jdu teda příští týden na první screening ale rovnou mě taky poslal do Sanusu do Pardubic, ani nevím že v Čáslav screening dělají :lol: ale mě navrhl hned Pardubice asi protože jsme tam dojížděli kvůli umělému oplodnění takže tam už mají moji kartu. Ale v Sanusu jsou skvělí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
23.11.20 20:19

@Leninas1 já byla na prvním v Kolíně v nemocnici a nikdy víc!
Byli hrozně nepříjemný :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
23.11.20 20:21

V Pardubicích dělá screening doktor Helcl, k němu jdu poprvé takže teprve uvidím ale sestřička říkala že je skvělej a že když bude prcek dobře natočenej tak že nám řekne i pohlaví… To jsem zatím nikde neslyšela že by to někomu řekli už tak brzo, ale já jsem těhotná poprvé takže je pro mě všechno novinka :D. Tak hlavně aby bylo všechno v pořádku, vydržet se dá všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
23.11.20 20:46

@Leninas1 to co takhle vím, tak skoro všem řekli na tom prvním pohlaví (ale tomu se v ten čas ještě nemůže moc verit), a mě neřekli vůbec nic ani jak je velký :nevim: jen na konci, že miminko je zdravé nashledanou..
Pohlaví nám poprvé řekli až teď na tom druhém.. A ten byl Teda moc hezky, byla jsem tam skoro hodinu a přesně mi paní doktorka řekla, co zrovna kontroluje a tak :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
23.11.20 20:50

@Terez097 jo aha, já co znám téměř všechny těhotné tak právě byly asi v tom Kolíně na screeningu a tam jim neřekli na tom prvním vůbec nic… Ja bohužel na Kolínskou porodnici celkově neslyším moc chvály. Ale nevím, nikdy jsem tam nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama