Kam na screening ve 2. trimestru - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kyticka86
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 09.05.18 09:00
Kam na screening ve 2. trimestru - Praha

Holky, jsem registrovana v Motole. Ma. zadanku na druhotrim. screening od gynekologa. Chtel, at jdu do Podoli, ze je tam kvalitni UTZ. Bohuzel, tam me odmitli, ze tam nejsem registrovana..

Motolu muj doktor neveri. Pritom ja tam v prvnim tehu byla spokojena. Ale na UTZ jsem chodila do Podoli. To jeste brali i neregistrovane..

Kam jinam jit?

Napada me Gennet. Ale jsou na nej rozporuplne recenze.

Jeste na zaver dodam, ze mi vyslo na prvotrim. screeningu v Podoli riziko na T21 1:2815. Nimdo se tim dale nezabyval, ze je to v poradku.. Proto bych rada ten screening mela poradny. Ale zas nechci zvytecne na plodovku. Porad totiz obcas spinim.. Triply muj gynekolog nedela.. neuznava je..

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 09.05.18 09:08

Za mě Gennet úplně v pohodě :nevim:

kyticka86
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 09.05.18 09:09

@sladke-mameni Diky, asi tam pujdu :kytka:

Lianys
Kecalka 264 příspěvků 09.05.18 09:18

Nebo Profema, dr. Frisová :palec:

luci.no
Kecalka 304 příspěvků 09.05.18 09:19

@kyticka86 v prvním těhotenství jsem byla v Hloubětíně - tuším objekt Havana (nebo tak nějak). Byl to super doktor. Ve druhém těhotenství jsem byla na Bulovce (měla jsem problémy od začátku, tak jsem tam chodila na všechna vyšetření).

Gina
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 8 inzerátů 09.05.18 09:27

Byla jsem v Gennetu, organizačně vše fungovalo, dr prohlédl mimčo opravdu důkladně a pomalu kostičku po kostičce :-D všechno mi vysvětloval. Spokojenost.

kyticka86
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 09.05.18 10:24
@Gina píše:
Byla jsem v Gennetu, organizačně vše fungovalo, dr prohlédl mimčo opravdu důkladně a pomalu kostičku po kostičce :-D všechno mi vysvětloval. Spokojenost.

Diky, presne to potrebuju. Uz jsem objednana, jdu 5.6., tak snad je mimco v poradku :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama