Kam na screening ve 2. trimestru - Praha

1753
9.5.18 09:00

Kam na screening ve 2. trimestru - Praha

Holky, jsem registrovana v Motole. Ma. zadanku na druhotrim. screening od gynekologa. Chtel, at jdu do Podoli, ze je tam kvalitni UTZ. Bohuzel, tam me odmitli, ze tam nejsem registrovana..

Motolu muj doktor neveri. Pritom ja tam v prvnim tehu byla spokojena. Ale na UTZ jsem chodila do Podoli. To jeste brali i neregistrovane..

Kam jinam jit?

Napada me Gennet. Ale jsou na nej rozporuplne recenze.

Jeste na zaver dodam, ze mi vyslo na prvotrim. screeningu v Podoli riziko na T21 1:2815. Nimdo se tim dale nezabyval, ze je to v poradku.. Proto bych rada ten screening mela poradny. Ale zas nechci zvytecne na plodovku. Porad totiz obcas spinim.. Triply muj gynekolog nedela.. neuznava je..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1805
9.5.18 09:08

Za mě Gennet úplně v pohodě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1753
9.5.18 09:09

@sladke-mameni Diky, asi tam pujdu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
9.5.18 09:18

Nebo Profema, dr. Frisová :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2312
9.5.18 09:19

@kyticka86 v prvním těhotenství jsem byla v Hloubětíně - tuším objekt Havana (nebo tak nějak). Byl to super doktor. Ve druhém těhotenství jsem byla na Bulovce (měla jsem problémy od začátku, tak jsem tam chodila na všechna vyšetření).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
9.5.18 09:27

Byla jsem v Gennetu, organizačně vše fungovalo, dr prohlédl mimčo opravdu důkladně a pomalu kostičku po kostičce :-D všechno mi vysvětloval. Spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1753
9.5.18 10:24
@Gina píše:
Byla jsem v Gennetu, organizačně vše fungovalo, dr prohlédl mimčo opravdu důkladně a pomalu kostičku po kostičce :-D všechno mi vysvětloval. Spokojenost.

Diky, presne to potrebuju. Uz jsem objednana, jdu 5.6., tak snad je mimco v poradku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama