Reklama

Kam na screening ve 2. trimestru - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kyticka86
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 09.05.18 09:00
Kam na screening ve 2. trimestru - Praha

Holky, jsem registrovana v Motole. Ma. zadanku na druhotrim. screening od gynekologa. Chtel, at jdu do Podoli, ze je tam kvalitni UTZ. Bohuzel, tam me odmitli, ze tam nejsem registrovana..

Motolu muj doktor neveri. Pritom ja tam v prvnim tehu byla spokojena. Ale na UTZ jsem chodila do Podoli. To jeste brali i neregistrovane..

Kam jinam jit?

Napada me Gennet. Ale jsou na nej rozporuplne recenze.

Jeste na zaver dodam, ze mi vyslo na prvotrim. screeningu v Podoli riziko na T21 1:2815. Nimdo se tim dale nezabyval, ze je to v poradku.. Proto bych rada ten screening mela poradny. Ale zas nechci zvytecne na plodovku. Porad totiz obcas spinim.. Triply muj gynekolog nedela.. neuznava je..

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 09.05.18 09:08

Za mě Gennet úplně v pohodě :nevim:

kyticka86
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 09.05.18 09:09

@sladke-mameni Diky, asi tam pujdu :kytka:

Lianys
Kecalka 282 příspěvků 09.05.18 09:18

Nebo Profema, dr. Frisová :palec:

Uživatel je onlineluci.no
Kecalka 331 příspěvků 09.05.18 09:19

@kyticka86 v prvním těhotenství jsem byla v Hloubětíně - tuším objekt Havana (nebo tak nějak). Byl to super doktor. Ve druhém těhotenství jsem byla na Bulovce (měla jsem problémy od začátku, tak jsem tam chodila na všechna vyšetření).

Gina
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 6 inzerátů 09.05.18 09:27

Byla jsem v Gennetu, organizačně vše fungovalo, dr prohlédl mimčo opravdu důkladně a pomalu kostičku po kostičce :-D všechno mi vysvětloval. Spokojenost.

kyticka86
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 09.05.18 10:24
@Gina píše:
Byla jsem v Gennetu, organizačně vše fungovalo, dr prohlédl mimčo opravdu důkladně a pomalu kostičku po kostičce :-D všechno mi vysvětloval. Spokojenost.

Diky, presne to potrebuju. Uz jsem objednana, jdu 5.6., tak snad je mimco v poradku :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama