Kam na školní výlet s angličtinou

23.1.20 22:04

Kam na školní výlet s angličtinou

Zdravím, chci se optat, zda někdo nemáte tip na nějaký výlet, který by se v Praze dal podniknout v rámci hodin angličtiny. Mám letos devítku a slíbila jsem jim divadelní představení v angličtině nebo něco podobného a nemohu nic sehnat :/ dříve hráli v divadle Metro anglicky, ale to už nedělají a jinak ve ŠVandově, ale to je večer :/
nenapadá Vás nějaká alternativa, klidně i kino, ovšem bez titulků nebo cokoliv jiného?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

SAJ
5525
23.1.20 22:18

@milovnicejablek Zkus pohledat po středních školách, některé pořádají amatérská představení v angličtině.
Na středních školách najdeš i kontakty na zajezdová a studentská anglická divadla.

Naše děcka chodí na taková představení pravidelně a vím, že na ně chodí i gymply.. Určitě najdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 22:25

Díky za tip, mrknu na to, nic jiného tě náhodou v souvislosti s angličtinou v Praze nenapadá? Já mám jinak děti 6. třída a níž, takže s devítkou letos lehce tápu co se týče výletů. Hlavně jsem jim sebevědomě naslibovala Black theater a nic :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
5525
23.1.20 22:30
@milovnicejablek píše:
Díky za tip, mrknu na to, nic jiného tě náhodou v souvislosti s angličtinou v Praze nenapadá? Já mám jinak děti 6. třída a níž, takže s devítkou letos lehce tápu co se týče výletů. Hlavně jsem jim sebevědomě naslibovala Black theater a nic :D

Ee, bohužel, učím matiku. Ale byla jsem před pár lety na anglickém představení Stařec a moře a bylo to docela dobré - i když teda pro druháky dost těžké.
Ani nebyl problém jazyk, ale téma a forma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 22:34

Chápu, s tím je problém obecně…kolikrát mám pocit, že gramatiku neovládají česky natož, aby pochopili tu anglickou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama