Kam na Slovensko na 5 dní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
61
10.5.22 19:38

Kam na Slovensko na 5 dní

Ahoj, jdu si pro radu. Máme už velké děti, o prázdninách mají letos brigády a stáže, takže nám na společnou rodinnou dovolenou zbylo 5 dní v červenci. Rozhodli jsme se pro Slovenskou, vždy se nám tam líbilo. Známe dobře Vysoké a Nízké Tatry, Slovenský ráj a tudíž bychom rádi poznali něco jiného. Spíše hory a ne východní Slovensko, to už máme daleko. Líbilo se vám někde hodně? Případně doporučíte i hotel s bazénem? Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3972
10.5.22 20:31

Doporučuji Malou Fatru - Terchová, Vratná a okolí. Mám ji raději, než Tatry. Mám ji prochozenou skoro celou. Kriváně, Rozsutce, Chleb, Diery, všude je krásně :srdce: Hotel s bazénem nevím. Hotel Diery má takovou strategickou polohu a má wellness, ale bazén myslím nee.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9809
10.5.22 20:38
@vetešnice píše:
Ahoj, jdu si pro radu. Máme už velké děti, o prázdninách mají letos brigády a stáže, takže nám na společnou rodinnou dovolenou zbylo 5 dní v červenci. Rozhodli jsme se pro Slovenskou, vždy se nám tam líbilo. Známe dobře Vysoké a Nízké Tatry, Slovenský ráj a tudíž bychom rádi poznali něco jiného. Spíše hory a ne východní Slovensko, to už máme daleko. Líbilo se vám někde hodně? Případně doporučíte i hotel s bazénem? Děkuju

Tak jestli východ nechcete, Vysoké a Nízké Tatry znáte, Slovenský ráj taky, tak už toho z těch hor moc nezbývá. Jak radí @cverunka, já mám taky ráda Ján. Diery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44022
10.5.22 20:39

Taky jsme byli. V Zázrivé se natáčel kus Želar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3972
10.5.22 21:40
@bigl píše:
Tak jestli východ nechcete, Vysoké a Nízké Tatry znáte, Slovenský ráj taky, tak už toho z těch hor moc nezbývá. Jak radí @cverunka, já mám taky ráda Ján. Diery.

Ale zbývá 😁 Biele Karpaty- nádhera a pěkné jsou i Štiavnické vrchy - takové spíše kopečky, ale krásné i okolí super, Kysuce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9093
10.5.22 22:04

Rozhodně Štiavnické vrchy..moje srdcovka..narodil se tam tatínek, žila tam babička s dědou a rodiče se tam seznámili takže plno krásných příběhů a to okolí je prostě úžasné..bane, štôlne, divy Štiavnice jako třeba že voda teče do kopce, na Petra a Pavla sněží, třeba si nenechte ujít i salamandrovy průvod :)

Ach ty staré dobré časy :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9809
10.5.22 22:13
@cverunka píše:
Ale zbývá 😁 Biele Karpaty- nádhera a pěkné jsou i Štiavnické vrchy - takové spíše kopečky, ale krásné i okolí super, Kysuce…

Tak zrovna Bílé Karpaty beru skoro jako české hory, ty jsou tak napůl naše, tam jsem vyrostla, tak vím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat