Kam na testy na pohlavně přenosné choroby?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.1.22 11:35

Kam na testy na pohlavně přenosné choroby?

Ahoj, zjistila jsem, že můj dlouholetý partner, se kterým jsme uvažovali o miminku, mě párkrát podvedl. Chtěla jsem se zeptat, zda nevíte, kam na testy na HIV, Syfilis, Kapavku, Chlamydie atd.? Chtěla bych si pro svůj klid udělat testy na všechny možné pohlavní choroby, ať vím, zda jsem v pořádku. Máte někdo zkušenost, byl jste někdo někde takto na testech, víte kam jít? Dekuju za odpovědi..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1348
22.1.22 11:49

Dělali mi to na ženském z krve a z moče ale doporučuji počkat tři měsíce. Teď by mohl být test na HIV falešné negativní. Navíc ostatní jako kapavka a syfilis se projeví potížemi. Jinak bych byla v klidu. Alespoň prozatím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1933
22.1.22 12:50

Na gynekologii nebo dermatovenerologicke ambulanci. Jak je osano vys, pokud nemas akutni potize, tak test na HIV s odstupem 3 mes. Nebo ho zkontrolovat opakovane, pokud potize mas uz ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.22 17:26

Děkuji za odpovědi. Nemám žádné potíže. Je mi dobře. Vím, že se čeká 3 měsíce, proto dotaz pokládám až teď. Stalo se to v listopadu, já na to přišla o měsíc později.. Takže teoreticky na testy na HIV už mohu. Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat