Reklama

Kam na UPT v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 18:16
Kam na UPT v Praze

Ahoj, predem pisi anonymně…jsem tu v nekolika diskuzich kde nechci aby se o tom vedelo…
Jsem na zacatku tehotenstvi, v tydnu jdu na gyndu na potvrzeni a zadanku na interrupci :(
Promyslela jsem to snad 100 krat s manzelem co udelame…mam 2 deti poslednimu je rok. 3 tehotenstvi vzniklo neplanovane pres kondom. Ja nemohu brat antikoncepci, hormony mi vadi a po pilulkach mam tezke zdravotni komplikace. Jsem nemocna a lecim se s genetickou poruchou imunity ktera mi odstartovala po 1 porodu. Picham si infuze od darcu krve, jsem nachylna ke vsem nemocim kdy chytnu naptik8lad pitomou virozu a je mi jak pri chřipce 14 dni…naopada mi to klouby kazdy den trpim bolestmi atd…ale i přesto jsme chteli jeste 1 dite, vytouzenou holcicku. I lr8es varovani me imunolozky jsem dotoho sla a otehotnela. Tehotenstvi bylo ovsem peklo po zdravotninstrance :( telo nefungovalo potrebne a z dcery se stal prakticky upir ktery me vysaval 8 mesicu ( musela jsem rodit drive) zhubla pres 12 kg v tehu, cele tehu jsem musela lezet a druhou polovinu tehu jsem byla v nemocnici protoze mi odesli ledviny…chteli mi udelat vyvody atd ale ja se sprajcla ze proste to ledviny zvladnou po nekolika kolikach to opravdu daly ale mam je velice zjizvene…dotoho jsem od 23 tt mela velke kontrakce, otevirani atd a musela jen lezet v bolestech a neskutecnych psychyckych myslenkach a strachu o malou a o sebe. Nastesti jsem to doklepala a mala je v poradku :srdce: :hug: nic mene si 3 miminko bojim nechat…jsem presvedcena o tom ze uz to me telo nezvladne…stale mam potize ktere mi zustanou je velice tezke se starat o 2 deti kdy Vas denne vse boli ale jsem stastna, mit k tomu ale dalsi miminko kdy budu zase cele tehotenstvi lezet bat se a cekat co se stane mit bolesti jeste vetsi a nesmet si ani nic vzit a hl. Nestarat se o 2 deti co mam doma :,( uz takhle sotva zvladam :( a nemam nikoho kdo by mi pomahal a proto jsem se rozhodla, ze pujdu na interupci i kvuli svym detem.co uz tu mam, kdyby se mi neco stalo…
Prosim pripadne komentare, rozepisuji to zde aby jste se do me nepustili a nesezrali me ze dve jsem zvladla a 3 zvladnu take a 2 maji pravo na zivot a 3 ne atd…beru to z logickeho pohledu ktery je nejlepsi pro vsechny.
Jen potrebuji radu kam jit v Praze na miniinterrupci? Kde se ke me budou chovat slusne?? Kamaradka napr. Nedoporucuje vinohradskou ze se tam chovaji strasne…dekuji za info

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 04.03.18 18:20

Doporučuji krč. Jsou velmi milí a bez pitomych poznámek a pohledů

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 18:24
@Tichošlápek píše:
Doporučuji krč. Jsou velmi milí a bez pitomych poznámek a pohledů

Dekuji, to je thomayerova nemocnice?

Echt Kelišová 9594 příspěvků 04.03.18 18:25
@Anonymní píše:
Dekuji, to je thomayerova nemocnice?

Ano ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 18:32
@Tichošlápek píše:
Ano ;)

Dekuji take jsem na ni koukala a jak je to dlouho co jste tam byli ci nekdo jiny? Dekuji

Echt Kelišová 9594 příspěvků 04.03.18 18:35
@Anonymní píše:
Dekuji take jsem na ni koukala a jak je to dlouho co jste tam byli ci nekdo jiny? Dekuji

Minuly týden. Ne já sama, ale z rodiny ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 18:43
@Tichošlápek píše:
Minuly týden. Ne já sama, ale z rodiny ;)

Moc dekuji

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24331 příspěvků 04.03.18 18:48

Zkus to probrat s lékařem, zda by to nešlo udělat ze zdr. důvodů. Jednak bys nic neplatila a jednak by na tebe ani nikdo nekoukal blbě…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 18:58
@Malaga píše:
Zkus to probrat s lékařem, zda by to nešlo udělat ze zdr. důvodů. Jednak bys nic neplatila a jednak by na tebe ani nikdo nekoukal blbě…

To mam v planu je ze se trochu bojim ze to nevyjde…je to sice pro mou diagnosu nebezpecne ale neni to uplne podminene treba smrti ma to par lidi a prakticky nevedi co se vlastne muze stat…v tehotenstvi zamnou prijeli i z ameriky a zkoumali jaky vliv ma naor. Lek co mi davaji na tehotenstvi a.na malou protoze ho bere v tehotenstvi jen par lidi na svete a nevedi kotraindikace…ale nevim zda je to pro doktory dostacujici duvod pro ukonceni ze zdravotnich duvodu?? :think: snad mi alespon napise zoravu treba…

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24331 příspěvků 04.03.18 19:00

Vezmi sebou všechny lékařské zprávy co máš a doktor ti řekne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 19:51

Jestli chceš rodinnou atmosféru, tak mně doktorka doporučovala gyncentrum v Hloubětíně. Já na upt nakonec nesla (částečně i proto, že mi do žádanky nenapsala ty zdravotní důvody, kterými mě ale strasila, když mi těhotenství rozmlouvala), ale to není téma diskuze. Prosím anonym, snad pochopitelný.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 20:03
@Anonymní píše:
Jestli chceš rodinnou atmosféru, tak mně doktorka doporučovala gyncentrum v Hloubětíně. Já na upt nakonec nesla (částečně i proto, že mi do žádanky nenapsala ty zdravotní důvody, kterými mě ale strasila, když mi těhotenství rozmlouvala), ale to není téma diskuze. Prosím anonym, snad pochopitelný.

Ok taky dekuji za reakci :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 23:40

Já byla v Motole a mám vcelku pozitivní zkušenost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama