Kam na úřady po rozchodu?

22
2.6.16 23:03

kam na uřady po rozchodu?

Ahoj chci se zeptat na kterém uřadě v brně by mi poradili jak postupovat při rozchodu. Máme to komplikovany otec jeste neni v rodnem liste ale brzy bude. Platí alimenty 1500,– a malyho chce kazdou neděli,(je to málo peněz vubec nevychazim když zaplatím nájem ale jeho to vubec nezajímá, není to soudně daná částka).Neustále vyhrožuje a dělá zle. Dozvěděla sem se že bere prilezitostne pervitin a ja ted potrebuju nejak poradit co delat aby ho videl minimalne, a aby nikdy nemel narok na střídavou péči. Nebo neznáte nějakého dobrého právníka za rozumný peníze. Potřebuju se nějak pojistit aby pak neměl nárok, asi to bude muset být soudně ale potřebuju prvně poradit jak postupovat. Přece otec co bere drogy, nezajímá se s čeho žijeme a kde skončíme, jen vyhrožuje se nemuže starat o dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5812
2.6.16 23:16

Nedávej ho do rodnýho listu(sice tím příjdeš asi o nějáké dávky), nechtěj po něm alimenty a ztrať se z jeho dosahu… ale rozumnější by bylo se s ním domluvit, vyřešit to oficiálně a pokud se bojíš, že by za synem chodil sjetej, tak zkusit dohodnout schůzky pod dohledem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.ovečka
2.6.16 23:26

@Lennka 9
na netu najdeš právníky zdarma, nevímkde bydlíš

• Nahlásit
  • Citovat
22
2.6.16 23:40

Sním se nedá dohodnout!! Potřebuju to dát k soudu a dokázat mu ty drogy :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
2.6.16 23:53
@Lennka 9 píše:
Sním se nedá dohodnout!! Potřebuju to dát k soudu a dokázat mu ty drogy :zed:

tak běž na ospod, popiš jim situaci a řeš to s nima… zase ho nemůžeš vyškrnout uplně z života syna, je to i jeho dítě a platí na něj(i když by zatím nemusel), zatím sbírá body on, pokud tam nastoupíš s tím, že prachy bys brala, ale jinak má smůlu tak to moc dobrej dojem neudělá… a o testy na drogy zažádat určitě můžeš, ale prokázat se nemusí, mimochodem, jak ses o tom dozvěděla? někdo ti to říkal, nebo jsi měla ten pocit, že za váma chodí pod vlivem..?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9285
3.6.16 06:30

Poradí Ti na OSPODu…jinak první co bych udělala, do RL bych ho nezapisovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7952
3.6.16 07:41
@Gosi píše:
Nedávej ho do rodnýho listu(sice tím příjdeš asi o nějáké dávky), nechtěj po něm alimenty a ztrať se z jeho dosahu… ale rozumnější by bylo se s ním domluvit, vyřešit to oficiálně a pokud se bojíš, že by za synem chodil sjetej, tak zkusit dohodnout schůzky pod dohledem…

Ona řeší, že jí alimenty nestačí, ale z čeho bude žít, když nebude dostávat nic? :nevim:
A jako ztratit se z dohledu??? Když otec vídat dítě chce, tak proč mu ho krást? Platí ( a nemusel by, když to nemají soudně daný a není ani v RL ), zájem má…
Nebude zakl.zase jedna z těch opuštěných, co se chtějí touto cestou chlapovi mstít? :think: :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
3.6.16 10:20

Nechci mu malyho uplně vzít…ale nechci furt čekat jestli pro něj nepřijede sjetej..
Vím že měl s drogami problém dávno před tím než mě poznal, vubec by me nenapadlo že v tom jede, chodil do prace, ani moc nepil, řekli mi to znamy a pak se i on přiznal..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
3.6.16 10:27

Neměla sem stím problém vydal malýho jak chtěl ale když fetuje tak ma smulu…furt jdu na něho po dobrým a jediný co on dělá, vyhrožuje, ponižuje a uráží mě, musí mě živit mamka jínak bychom byli v azylaku toho taky nezajímá, kdybych se prej pokusila o navyšení alimentu tak si to prej zařídí tak aby nemusel platit nic, a potom co sem se dozvěděla že mi chodil k malymu sjetej to nenecham byt, příjde mu to totiž normální prej je fet to samy co pivo… čím víc mu ukazuju že su hodna tim vic toho zneužívá a vychazi s toho nejlip on, mezitim co ja se zadluzuju..nechci zit celou dobu ve strachu to zas udela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
3.6.16 11:40
@Lennka 9 píše:
Neměla sem stím problém vydal malýho jak chtěl ale když fetuje tak ma smulu…furt jdu na něho po dobrým a jediný co on dělá, vyhrožuje, ponižuje a uráží mě, musí mě živit mamka jínak bychom byli v azylaku toho taky nezajímá, kdybych se prej pokusila o navyšení alimentu tak si to prej zařídí tak aby nemusel platit nic, a potom co sem se dozvěděla že mi chodil k malymu sjetej to nenecham byt, příjde mu to totiž normální prej je fet to samy co pivo… čím víc mu ukazuju že su hodna tim vic toho zneužívá a vychazi s toho nejlip on, mezitim co ja se zadluzuju..nechci zit celou dobu ve strachu to zas udela..

no, tak když ti příjde za malým sjetej, volej policii… no a oficiálně určený alimenty nemáte, takža zatím snad budeš žádat o určení, ne o zvýšení..?plus nějáké doplatky zpětně… kolik vůbec je dítěti? a jak dlouho nejste spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4444
3.6.16 21:49
@Lennka 9 píše:

Nejdřív si opatři věrohodné důkazy, že fetuje a že to ovlivňuje jeho péči o dítě. Jinak si naběhneš na vidle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama