Kam na výlet na Silvestra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie1903
Nováček 5 příspěvků 15.08.19 06:36
Kam na výlet na Silvestra?

Krásný den. Vím, že je léto, ale už teď pomalu řeším, co dělat na Silvestra. Chtěla bych se někam podívat, vyrazit na výlet, welness, jen nevím kam. Byli bychom dva já a přítel bez dětí.
Tak už pomalu přemýšlím, co bychom mohli dělat. Máte nějaké tipy? Děkuji. :andel:

Reakce:
Uživatel je onlineNerozhodnaBedulinka
Povídálka 29 příspěvků 15.08.19 08:15

K tomuto dotazu se připojuju :potlesk: Nikdy jsme na Silvestra nebyli mimo domov a letos bych někam chtěla jet. Nelyžujeme, ale wellnes jako to jo, to můžeme :dance:

mrav
Vesmírná mluvilka 31272 příspěvků 15.08.19 08:57
@NerozhodnaBedulinka píše:
K tomuto dotazu se připojuju :potlesk: Nikdy jsme na Silvestra nebyli mimo domov a letos bych někam chtěla jet. Nelyžujeme, ale wellnes jako to jo, to můžeme :dance:

A co dovolená v termálních lázních? Bešeňová, Podhajska, Velký Meder, Rajec- tam je to sice drahé, zato kryté. V okolí třeba Terchová - rodiště Juraje Jánošíka. A z jiného soudku - v Třešti za Jihlavou muzeum betlémů- od prosince do února betlémská cesta. :mavam:

Lucie1903
Nováček 5 příspěvků 15.08.19 09:51

@mrav No právě jsem přemýšlela třeba i nad Tatralandií nebo Moravií. (Třeba v Moravii je super ten saunový svět - jen je problém, že zase tam musí být člověk nahý a to nějak přítel nedává, takže jsem tam byla minule sama mezi těmi páry :roll: Pak tam byla procedura peeling v sauně, tak jsme si natírali záda navzájem s nějakým 70letým pánem, který tam byl taky sám :mrgreen: ) Jen tam bude asi husto na Silvestra. Tak právě zkouším zjistit, jestli je něco i někde jinde. Jsme z východní Moravy a třeba jsme ještě spolu s přítelem nebyli v Českém Švýcarsku, ale to spíš asi naplánuju na léto. On právě nelyžuje ani nechodí na snowboard. Max. lední brusle. Tak hledám nějaké aktivity, protože doma se mi sedět nechce. Chtěla bych to prožít tak lážo plážo, pohoda, klídek a relax :D :hug:

Uživatel je onlineNerozhodnaBedulinka
Povídálka 29 příspěvků 15.08.19 11:59

Jako je v Moravialandu saunový svět tak je i v Aquapalace Praha a v Gmundu (Rakousko na hranicích České Velenice). Ráda bych nějaký hotel, kde bude ubytování, sauna, bazén. Tady v těch uvedených bychom se asi nedoplatili. Čekám taky co bude na slevomatu, ale to bývá rychle pryč.

GitD
Stálice 51 příspěvků 15.08.19 12:15

A když ani ne lyže, ani snowboard, tak co třeba běžky?

Lucie1903
Nováček 5 příspěvků 15.08.19 12:21

@GitD No ty zimní sporty vůbec. On spíš tak motokros. Anebo v létě plavání, kolo. Běžky by taky neuspěly :(

Váš příspěvek
Reklama