Reklama

Kam na výlet s dětma na trase Gratz - Mikulov?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 16.03.11 21:27
Kam na výlet s dětma na trase Gratz - Mikulov?

Ahoj holky, potřebovala bych poradit kam na výlet v Rakousku konkrétně tak na 2-3 hodiny a to na trase Gratz - Mikulov.
Jedeme začátkem června s holkama (věk 8-14 let) na soutěž do Chorvatska a chtěly bychom se po cestě domů někde zastavit ať mají holky nějaký zážitek.
Nemáte nějaký nápad?
Moc díky za tipy.

Reklama

Reakce:

Andule
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 16.03.11 21:47

sice ti asi nepomuzu, ale mi prijde nejrasnejsi Mikulov :-)

Aklama
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 16.03.11 22:00

Co takhle zábavní park Prater ve Vídni :palec:

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 16.03.11 22:01

No Mikulov je od nás necelé dvě hodinky, takže tam to holky znají.

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 16.03.11 22:02
Aklama píše:
Co takhle zábavní park Prater ve Vídni :palec:

To jsme taky uvažovaly, ale uhlídejte v Pratru 30 holek, tam se rozprsknou a už je nenajdem, přece jen jsou ještě malé.

Sky
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 16.03.11 22:05

Pokud pojedete přes Vídeň a děvčata jsou přírodně založená, tak bych možná zkusila tohle http://www.naturpark-hohewand.at/index.php?…

Aham já myslela, že děvčata máte 2 a ne 30 cácorek :lol: , ale v případě pěkného počasí by se jim tam třeba taky mohlo líbit :dance:

Příspěvek upraven 16.03.11 v 22:06

hanika
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 16.03.11 22:06

Doporučuju právě Graz.
Vyhlídka na město s hodinovou věží, dům ala ufon:
 http://en.wikipedia.org/…20061126.jpg

Taky je to cca v půlce trasy a do města se nemusí nijak složitě zajíždět, že by to moc zdrželo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >