Kam na výlet s MŠ ze západu Čech (Tachovsko)?

4331
10.5.16 13:40

Kam na výlet s MŠ ze západu Čech (Tachovsko)?

Prosím o radu - tip - na školkový výlet. Školka je ze záp. Čech - Tachovsko, tak aby třeba děcka nejela na druhý konec republiky. :lol:
Jde o smíšenou třídu, kde jsou jak 3,5 letí, tak předškoláčci. Mělo by to být něco, kde by se děti prostě nenudily, nejlépe i s programem
pro případné špatné počasí. Něco si zkusit, třeba i vyrobit, něco se dozvědět a pak taky nějak vybít svou přebytečnou energii.
Díky těm, kdo poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.5.16 14:05

@pampalin Ahojky, tak já to ve školce jeden rok vyřešila tak, že jsme nasedli na vlak směr moje bydliště, třetí stanici jsme vystoupili, došli hodinovou procházkou k rybníku, tam jsme zbaštili svačinu, děti si pohráli volně v přírodě, pak zpátky k nám domů, na zahradě dostali všichni nanuka, pomazlili se s našimi koťaty a vlakem domů. Sic to vypadalo nudně, tak o tom mluvili děti následující rok v superlativech, celou cestu jsme si povídali, zpívali atd, bylo to moc fajn. pracuji s dětmi ve městě, a tak na vesnici to bylo jiné, zrovna hnojili jedno pole, tak si všichni zacpávali nosy, protože jim to smrdělo, viděli jsme ovce i krávy, zajíce, čápa na poli a dokonce v potoce i ondatru či něco podobného :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
3997
10.5.16 14:33

@pampalin Musíte využít veřejnou dopravu? Nebo máte vlastní busík?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4331
10.5.16 16:43

Já učitelnka nejsem, mám ve školce jen synka, ale paní učitelka se mě ptala, jestli nemám nějaký tip na výlet. Myslím, že mají nějaký svůj autobus, jezdí s ním do divadla a z divadla a na výlet asi taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
10.5.16 17:51
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3997
10.5.16 18:06

http://www.pohadkovystatek.cz/ my jsme byli třeba tady a moc se nám líbilo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama