Kam na výlet v okolí Milovice, Lysá nad Labem,...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katyca
Závislačka 3445 příspěvků 09.08.18 10:53
Kam na výlet v okolí Milovice, Lysá nad Labem,...

Zdravím, chystáme se na několik dní do Milovic samozřejmě i do Mirákula, ale rádi by jsme navštívili i okolí. Poradíte mi kam se vydat, kde se vám líbilo. Jedeme s dětmi 13-14 let, tak spíše něco akčnějšího. Za typy děkuji.

Reakce:
Popokatepetla
Závislačka 3189 příspěvků 09.08.18 11:17

Botanicus Ostrá, zámek Loučeň - labyrintárium, skanzen Přerov nad Labem, ZOO Chleby, muzeum hraček Benátky n.J.
A pak doporučuju nevynechat Nymburskou zmrzlinárnu :mrgreen:

Lada84
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 09.08.18 12:07

Sestajovice - svickarna, cokoladovna. Jinak vyse zminene :-)

ShadowDancer
Kecalka 110 příspěvků 09.08.18 12:33

Ahoj :mavam: my máme 3 měsíční holčičku a jsme tedy z Prahy 10 ze Strašnic, ale to je na Vimohrady kousek. Tak kdybys měla zájem, napiš do sz. :hug:

katyca
Závislačka 3445 příspěvků 09.08.18 13:36

Holky díky. :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >