Kam na výplně kys.hyaluronovou v Brně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.03.18 09:38
Kam na výplně kys.hyaluronovou v Brně?

Ahoj holky,

prosím nemáte tip, kam na výplně kys. hyaluronovou v Brně? Trápí mě kruhy pod očima a vráska kolem pusy, byla jsem před necelým rokem v Yes visage, ale tam už nechci. I když jsem byla celkem spokojená, kruhy mi opravdu zmizely a vydrželo to ten rok - i když tvrdili dva roky. Nicméně je to tam dost předražené a musela jsem jít 2× - na druhou aplikaci po měsíci a teprve to byl konečný výsledek. Chtěla bych to raději v jeden den najednou.
Prosím o tipy na dobrého doktora, co to umí :kytka:

Reklama

Reakce:

kelynka
Kelišová 6611 příspěvků 03.03.18 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky,prosím nemáte tip, kam na výplně kys. hyaluronovou v Brně? Trápí mě kruhy pod očima a vráska kolem pusy, byla jsem před necelým rokem v Yes visage, ale tam už nechci. I když jsem byla celkem spokojená, kruhy mi opravdu zmizely a vydrželo to ten rok - i když tvrdili dva roky. Nicméně je to tam dost předražené a musela jsem jít 2× - na druhou aplikaci po měsíci a teprve to byl konečný výsledek. Chtěla bych to raději v jeden den najednou.
Prosím o tipy na dobrého doktora, co to umí :kytka:

Medicom vip 8)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro a proti: jedináčků přibývá. Je lepší mít jedno, nebo víc dětí?

Svět se mění a zavedený standard „rodina rovná se máma, táta a dvě děti“ už... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama