Reklama

Kam na výplně kys.hyaluronovou v Brně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 09:38
Kam na výplně kys.hyaluronovou v Brně?

Ahoj holky,

prosím nemáte tip, kam na výplně kys. hyaluronovou v Brně? Trápí mě kruhy pod očima a vráska kolem pusy, byla jsem před necelým rokem v Yes visage, ale tam už nechci. I když jsem byla celkem spokojená, kruhy mi opravdu zmizely a vydrželo to ten rok - i když tvrdili dva roky. Nicméně je to tam dost předražené a musela jsem jít 2× - na druhou aplikaci po měsíci a teprve to byl konečný výsledek. Chtěla bych to raději v jeden den najednou.
Prosím o tipy na dobrého doktora, co to umí :kytka:

Reklama

Reakce:

kelynka
Kelišová 6662 příspěvků 03.03.18 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky,prosím nemáte tip, kam na výplně kys. hyaluronovou v Brně? Trápí mě kruhy pod očima a vráska kolem pusy, byla jsem před necelým rokem v Yes visage, ale tam už nechci. I když jsem byla celkem spokojená, kruhy mi opravdu zmizely a vydrželo to ten rok - i když tvrdili dva roky. Nicméně je to tam dost předražené a musela jsem jít 2× - na druhou aplikaci po měsíci a teprve to byl konečný výsledek. Chtěla bych to raději v jeden den najednou.
Prosím o tipy na dobrého doktora, co to umí :kytka:

Medicom vip 8)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama