Kam na vyšetření prsu ve 26 letech?

Anonymní
29.11.18 10:23

Kam na vyšetření prsu ve 26 letech?

Ahoj, je mi 26, babička měla v 50 rakovinu prsu. Nedávno jsem byla u gynekologa s bulkou, poslal mě na ultrazvuk, tam to vzali hrk frk že vidí jen normální tkáň a nashledanou. Včera jsem si nahmatala další bulku. Nevíte o nějakém pracovišti, kde mají dobré přístroje a zkušenost s vyšetřováním mladých žen? Prso mě už nějakou dobu i bolí. Nejlépe Hradec, Pardubice a okolí a kam můžu jako samoplatce nechce se mi zas ke gyndaři pro doporučení.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.11.18 10:28

Hradec, Fakultka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9548
29.11.18 10:31

Pardubice pardubice&utm_campaign=firmy.cz-13105393

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.18 10:36

Podívej se na mamografii v okolí tvého bydliště, vyšetření si můžeš uhradit i sama. Nebo tlač na gynekologa. Kamarádka dvě malé děti, malinko přes třicet, prodělala rakovinu, chemoterapie, vzali jí obě prsa, má nějakou tu dědičnou mutaci. :nevim: a i přesto jí to našli znovu. Takže já bych neváhala!

• Nahlásit
  • Citovat
29.11.18 10:43

Ja chodim uz asi od 17 kazdej rok na sono, nikdy jsem teda nemela pocit, ze by to vzali frk frk, presto mi bulky pribyvaly a obcas me prsa boli, ale bylo mi receno, ze je to normalni. A ze v mladych prsou je to naprosto normalni. Ted tam mam asi ctyri roky tri bulky.

Pokud mas pocit, ze te odbyli, bez do vetsi nemocnice a objednej se sama. Na sono, ne na mamograf.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.18 10:51

Zkus určitě akreditované mammacentrum. Tady odkaz.
http://www.mamo.cz/index.php?…

Já chodím od 35 jako samoplatce každý rok ( také jsem si nahmatala bulku ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.18 10:56

Chodím jako samoplatce preventivně každé dva roky na ultrazvuk na Závodu míru v Pardubicích do Mamodiagnostickeho centra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama