Kam na ZÁVĚSY v Brně?

685
26.5.06 10:14

Kam na ZÁVĚSY v Brně?

Ahoj,
chystám se zařídit dětský pokojíček a chci koupit pěkné barevné závěsy. Nemáte typ, kam na ně v Brně? Budeme mít žluté stěny, modrý koberec, takže úplně vidím žlutomodrý závěs. Procházela jsem centrum města a na nic jsem nenarazila.

Díky,
Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1124
26.5.06 10:22

Jiti, zkus dante.cz.
Jinak mám úplně stejnou kombinaci pokojíku a záclony mám z Bauhausu.I když jsem z Prahy, věřím, že i Brněnský Bauhaus by to zvládnul. :-) Jjsou na nich modrožluté žirafky a méďové dole na zácloně. Nám to padne výborně a nebyla nijak moc drahá. Pokud chceš, můžu Ti poslat foto na mailík.
Claudie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1124
26.5.06 10:23

Ha ha, vykojená matka, už vidím, že ty sháníš závěsy a já píšu o záclonách, ale neva :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
26.5.06 10:30

Ahoj,

Bauhaus (ten nový naproti Hornbachu) taky doporučuju - mají tam velký výběr nejen záclon, ale i závěsových látek. Dokonce tam i závěsy a záclony ušijí. A pak mě ještě napadá bytový textil KARS na Cejlu a nově na Josefské, byt. textil na Panské (pod Českou spořitelnou), v přízemí Tusculum na Lidické (kousek od obchodu s dět. zbožím Babycar), docela velký výběr vždycky měli také v látkách na Běhounské…
Mimochodem - taky máme pokoj v modro-žluté kombinaci a na koupi závěsů se taky chystám:-) Jestli se Ti podaří něco hezkého koupit, dej vědět.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ha
513
26.5.06 11:26

Můžeš zkusit i OBI, II. patro

Pa, Ha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1124
26.5.06 11:29

Jo, OBI i Bauhaus to pak ušijí zadara, což je taky docela výhoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama