Kam na zimní dovolenou v Čechách s 20měs.děckem?

25.12.07 23:07

Kam na zimní dovolenou v Čechách s 20měs.děckem?

Ahojda,
poradíte mi dobré ubytování na horách v Čechách - např. Jánské Lázně? Asi jsme trochu náročnější, tak jsem zatim nic moc nenašla. Chtěli bychom hotel nebo penzion, kde by dobře vařili, ale mohla bych si tu popřípadě něco ohřát malému (což nevím, jestli je vůbec někde realné). Možno i s bazeném, dětský koutek, sjezdovka kousek od hotelu, možnost sáňkovat. No tak nevim, jestli něco takového je? Díky za tipy.

A ještě jsem se chtěla zeptat, nebyl jste někdo v Jánkách v hotelu Vladimír?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

236
26.12.07 13:54

Ahojky, v létě jsem byla s dětma na Kolínské boudě, je to nad Pecí pod Sněžkou, tazže z druhé strany. Hotel pěkný, personál vstřícný, vybavení i pro děti a je tam i bazén - vnitřní… Hned bych jela zase, jen nevím jak je tam plno o svátkách. Maja.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
26.12.07 15:09

Ahoj,
zkus se podívat na www.lesnidum.cz je to hned na začátku Jánských Lázní. Byli jsme tam už dvakrát a vždy plná spokojenost.

Gábina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.12.07 22:57

Ahoj, skvělý je Pension Bouda máma http://www.boudamama.cz/
Jsou tam super vstřícní-a to jsme tam byli s tříletým klukem a pětiměsíční holčičkou… Super ubytování, jídlo, bazén, garáž… Přeju, ať se vám tam líbí jako nám, Jana

• Nahlásit
  • Citovat
11
21.1.15 09:07

typ na zimni dovolenou na horach s detmi

Zdraviim, před týdnem jsme se vratili z Krkonos, kde jsme byli s miminkem a starsim sourozencem a ještě s bandou kamaradu a jejich deti a jsem nad miru spokojena…byli jsme u Zaclere v Prkennem dole, a bydleli jsme cca 50m od sjezdovky - kde byla uplne uzasna detska sjezdovka na nauceni, mozne i s profesionálem a za super ceny…abytovani také paradni, kazda rodina jsme mela svůj pokoj se socialnim zarizeni a měli jsme objednanou polopenzi, takze i jidlo bylo bez starosti…a ubytovani super, a nebylo drahe, jednalo se o mile majitele..takze idealni když chcete jet nekam a naucit tam sve deti lyzovat.. :palec: vice na strankach www.penzionusjezdovky.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama