Kam plánujete letos s dětmi na dovolenou v Česku

Anonymní
12.3.21 20:24

Kam plánujete letos s dětmi na dovolenou v Česku

Máte už vybranou dovolenou na léto? Kam plánujete jet případně kde jste byli loni s dětmi? Kde se vám líbilo?
Případně nemáte někdo k dispozici seznam osvědčených ubytování?
Moc díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68504
12.3.21 20:38

Teď tu dostaneš 6 stránek typů a stejnak i nevybereš. Pokud položíš obecný dotaz, dostaneš obecné odpovědi.
Co čekáš? Vandr s bandou lidí, spát pod širákem v přírodě s minimem lidí? Klídek na samotě u lesa, sednut si na zahradu a kochat se přírodou? Nebo akční dovolenou, kde budete jezdit na kolech, šplhat po skalách, dobývat vrcholy, sjíždět řeky? Nebo chcete kulturu, hrady, zámky, muzea, města? Nebo mega rezort s animároty, programem pro děti, diskotékou? Hogofogo 5* hotel nebo do kempu pod stan?
A co je vlastně na dotazu intimního, že anonym? Sama o sobě nic nepíšeš.

Příspěvek upraven 12.03.21 v 20:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
12.3.21 20:39

Myslím si že se v létě možná ani nikam nedostanete 🤦🏻‍♀️ 🙂pokud se bude furt prodlužovat lockdown budete mít asi Peška

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10668
12.3.21 20:46

V červenci máme zamluvené Rakousko, na začátku srpna Řecko a když bude nejhůř, tak chalupu na Šumavě…Snad aspoň ta vyjde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52965
12.3.21 21:15

Na tábor do Prahy. Teda moje děti budou opět doprovázet mamku, kde pracuje :lol:. Takže pojedeme tam spolu. Jestli tábor bude.
Jinak na zahradu naši nebo prarodičů.
Vytáhneme si stan. Koupíme špekáčky u oblíbeného řezníka. Vypleskneme se kdykoli ve své kaluži vody. Proložíme to výletem. Co nám bude chybět? Nic.

Příspěvek upraven 12.03.21 v 21:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
948
12.3.21 21:16

Zatím zvažuju kuchyň, v plánu je ještě obývák, a když bude hezké počasí, tak možná terasa :D neber to vážně, jen je to první, co mi vyvstalo v hlavě :) ráda bych Dobcicke rybníčky nebo něco v tom stylu. Když to vůbec půjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
674
12.3.21 21:35

Itálie nebo Chorvatsko. Uvidíme jak to půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 21:39

Pěkná příroda, ne moc lidí, aby se dalo v okolí někam jít (zoo, zřícenina, rybník na koupání…)a po výletě v Klidu posedět na terase u kafe…pro děti nějaké vyžití (tramposka, bazén, pinec…)
Ideálně ubytování v soukromí nebo malém penzionu…

• Citovat
  • Nahlásit
1739
12.3.21 21:49

Moře moře moře. Česka mam plný brejle. Ale tos asi slyšet nechtěla.
Nám se líbilo v Jižních Čechách, Hluboká, Třeboň.
Velká síť cyklostezek, vyžití pro děti a tak. Bohužel jsme tam ale byli skoro za stejné peníze jako u moře. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31666
12.3.21 21:59

Já radši zatím nic neplánuju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21171
12.3.21 22:06

Jelikoz nam letos nevysly zadny hory, tak na leto planuju maximalne tak Sumavu a jeste budem radi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3392
12.3.21 22:07
@Netopýr1 píše:
Moře moře moře. Česka mam plný brejle. Ale tos asi slyšet nechtěla.
Nám se líbilo v Jižních Čechách, Hluboká, Třeboň.
Velká síť cyklostezek, vyžití pro děti a tak. Bohužel jsme tam ale byli skoro za stejné peníze jako u moře. :nevim:

já taky, už mám absťák chci moře, počítám teda koncem srpna, třeba se i dočkám před tím očkování :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 00:16

Moře letos nevidím moc reálně…nebo aspoň nám to nestojí za ty komplikace…
Takže u nás určitě Česko. S mužem máme ČR objetou, tak přemýšlíme, kam vzít děti. Kola s sebou u nás nehrozí.

• Citovat
  • Nahlásit
4076
13.3.21 04:30

Tak brzy bych neplanovala dovolenou ani za nornalni situace. Leda tak na duben. Ale jak v dubnu, tak v lete pojedeme max do prcic. Ockovana jsem jenom ja, kdy bude zbytek rodiny je ve hvezdach. Hlavne at zbytek republiky vypadne k mori a ne k nam do JC jako vloni, aby se tady dalo normalne vyjet byť jen na vylet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
13.3.21 07:51

Ja doufam, ze dovolenou stravime v zahranici.
Pokud ne, budeme se rozhodovat operativne a pojedeme letos asi nekam kempovat (asi zapadni Cechy) a na chalupu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat