Kam pod stan - Střední Čechy a okolí

6381
19.7.13 20:21

Kam pod stan - Střední Čechy a okolí

Hezký večer,

můžete mi prosím poradit nějaký camp/tábořiště vhodný s dětským vyžitím ve Středních Čechách nebo Jižních Čechách? Máme vyjíždět v neděli, líbí se mi Staňkov a pak mě ještě napadlo Máchovo jezero, jinak nevím…Důležité, aby tam bylo občerstvení, dobré koupání, pískoviště, houpačky apod., děkuji za rady a tipy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2551
19.7.13 20:38

Tak v Jižních Čechách mě napadá Bezdrev - sestřenka tam byla pod stanem s dětma 3 a 5let a moc si chválila :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6381
19.7.13 20:58

@cimbík děkuji, kouknu na net…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4029
19.7.13 21:17

Za nás vede Staňkov - zrovna jsme se o víkendu vrátili :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6381
19.7.13 21:31
@mocca píše:
Za nás vede Staňkov - zrovna jsme se o víkendu vrátili :palec:

já jsem tam byla před lety a moc se mi tam líbilo, jen nevím jestli pro nás nebude lepší stanovat v tábořišti, kde bude v noci větší klid (prcek má slabé spaní a klid vyžaduje :roll: ) a do campu oázy přes den přecházet :think: kde jste byly ubytovaní Vy? camp nebo tábořiště? Kdyby camp - je tam večer hlučno? Děkuji za informace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
19.7.13 21:42

My měli v plánu Sedmihorky kousek od Malé Skály, ale museli jsme to zrušit. Byli jsme tam už několikrát. Mají to tam prima pro děti, včetně hřiště, je tam koupání, mají tam i ekokoutek se zvířaty. Pronajímají chatky, rodinné stany, tee-pee, ale můžete si postavit i stan:-))
:palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6381
19.7.13 21:56

@Alunka takže pískoviště a houpačky tam mají? a šlapadla? děkuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4029
20.7.13 01:05

Tábořiště - byli jsme s partou, bez dětí a v kempu nebylo volno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
23.8.13 09:12
@Purelily píše:
@Alunka takže pískoviště a houpačky tam mají? a šlapadla? děkuji :D

Omlouvám se, ale moc už na e-mimino nechodím. Takže asi už reaguji pozdě. Houpačky, pískoviště, prolézačky, hřiště na plážový volejball, na rybníku kanoe, šlapadlo ne, rybník je malý. Půjčovali také kola, včetně dětských sedaček na kolo.
A mají tam ekokoutek se zvířátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6733
17.9.15 11:36

Zkuste tábořiště u Splávku nedaleko Kokořínského dolu. Snad je to tam i zdarma, v okolí super možnosti na výlety autem, na kole i pěšky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
8.12.15 17:43

Ráda jezdím na Mácháč - kemp Klůček nebo Perla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama