Kam podat projekt na přípojku plynu v Uh. Hradišti

47
13.12.20 05:14

kam podat projekt na přípojku plynu v Uh. Hradišti

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kam přesně jít v Uh. Hradišti, když „máme jít plynařům zanést projekt na přípojku plynu ke schválení“. Třeba vodu a odpady jsme řešili na Slováckých vodárnách a kanalizacích, ale kam s projektem plynu? Je nějaký úřad? Na netu jsem našla jen firmy na dodávku plynu ( Fonergy, Innogy apod. ). Pokud někdo víte, prosím o radu. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5244
13.12.20 06:44

Jihomoravská plynárenská a. s., Vodní 4067, Zlín
Tlf. 577 590 111

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
13.12.20 07:24

@vendulaaa Takže v Uherském Brodě ani Uherském Hradišti to nevyřídím, musím do Zlína, jo? Děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9578
13.12.20 08:20

Neposílá se to online v PDF formátu na Gasnet? ( Vyjádření k plynárenské stavbě)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5244
13.12.20 09:18

@makykou nevím, ale my tehdy před lety byli ve Zlíně… možná už doba pokročila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
14.12.20 10:42

@Tarinka Děkuji, tak jsi měla pravdu, posílá se to opravdu na Gas net online, spolu se Žádostí o připojení. Děkuji i " vedulaaa", dostala jsem k informacím přes její radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9578
14.12.20 11:30
@makykou píše:
@Tarinka Děkuji, tak jsi měla pravdu, posílá se to opravdu na Gas net online, spolu se Žádostí o připojení. Děkuji i " vedulaaa", dostala jsem k informacím přes její radu :)

Jestli řešíš komplet barák, tak by jsi od gasnetu měla mít, vyjádření k plynárenské stavbě´ - to se týká přípojky plynu, pak, žádost o připojení´ a, vyjádření k neplynárenské stavbě´ - to se týká celého domu, kde zhodnotí, jestli je barák v dostatečně daleko od jejich veřejného plynovodu, jak ho kříží třeba přípojky vody, kanalizace atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
14.12.20 12:20

@Tarinka Paní z Gasnetu mi poslala na mail informace, jak postupně vyřizovat vše potřebné. Nějaké problémy by být neměly, je to v řadovce, na místě původní stavby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat