Reklama

Kam podat stížnost nebo kde mi pořadí co nejrychleji?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 15:39
Kam podat stížnost nebo kde mi poradi co nejrychleji

Ahoj, platím svou chybou jedné firmě.. Před pár měsíci mi bylo řečeno že firma nefunguje že z ní spousta lidí odešlo a že dokonce lžou o tom kolik se jim doopravdy poslala peněz. Na měly a telefonáty nereagují.. Dnes mi volal arogantní jednatel firmy že tyhle lži nebude poslouchat a že já mu prostě musím zaplatit 9 000 za ty 3 měsíce co dlužím. A ten kdo tvrdí že nefungují tak ať táhnou do prdele. (tohle mi přesně řekl) nenechal měl domluvit a skákal mi do řeči.. Já nemám na to mu do úterý zaplatit 9000.. Potřebuji právníka nebo radu co s tím a zda by se dalo nějak zjistit zda opravdu firma funguje tak jak má… Vůbec se mi tohle chování nelíbí, a nelíbí se mi že se ozve po 3_4 měsících že chce peníze a hned.. A když sem mu řekla že sem jim psala tak mi řekl že lžu, ikdyz to mužu doložit. Poradíte mi prosím nějakou právní poradnu kde odepisu do pár dnů?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 07.02.18 15:42

Upřímně, vůbec mi z tvého příspěvku není jasné, co se vlastně stalo, takže nejde nic poradit, ale můžeš zkusit vasenaroky.cz Za co přesně máš zaplatit 9000?

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 07.02.18 15:44

@Lalelale souhlasím já jsem pochopila že paní dluží firmě, splácí ji to, někdo ji řekl že firma nefunguje, tak se vykašlala na splácení a teď se diví že se po 3mesicich ozvali a chtějí ihned doplatit dluh za 3 měsíce 9000

pikola
Neúnavná pisatelka 19072 příspěvků 07.02.18 15:45

Ty sis u nich vzala půjčku? To co je s firmou se tvojí půjčky moc netýká, platit jsi měla.

Příspěvek upraven 07.02.18 v 15:47

jessikka
Extra třída :D 10740 příspěvků 07.02.18 15:46

Chápu, že po tobě jde věřitel a že jsi myslela, že je firma v problémech a že po tobě tedy nic chtít nebudou? Kdo ti to řekl? Máš to písemně od pověřené osoby? jestli ne, tak jsi holt neplnila podmínky půjčky a zaplatit musíš hodně rychle. Jinak to půjde exekutorovi a to teprve uvidíš ty částky.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 07.02.18 15:52

@kavulenka jo takhle, to jsi dobrá, že jsi to rozluštila!

Zakladatelko, zkusila bych právní poradnu nejen kvůli tvé situaci, ale i pro ověření, že opravdu jsi povinná jim něco platit. Jednání jednatele, pokud je to pravda, vypadá velice pochybně, a pokud jsi neměla podepsanou hmotnou odpovědnost, bylo by velmi těžké po tobě něco vymáhat. Máte to právně vůbec ošetřené, nebo jsi si něco per huba domluvila s jednatelem a jen tak bez smlouvy splácíš?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27286 příspěvků 07.02.18 16:06
@Anonymní píše:
Ahoj, platím svou chybou jedné firmě.. Před pár měsíci mi bylo řečeno že firma nefunguje že z ní spousta lidí odešlo a že dokonce lžou o tom kolik se jim doopravdy poslala peněz. Na měly a telefonáty nereagují.. Dnes mi volal arogantní jednatel firmy že tyhle lži nebude poslouchat a že já mu prostě musím zaplatit 9 000 za ty 3 měsíce co dlužím. A ten kdo tvrdí že nefungují tak ať táhnou do prdele. (tohle mi přesně řekl) nenechal měl domluvit a skákal mi do řeči.. Já nemám na to mu do úterý zaplatit 9000.. Potřebuji právníka nebo radu co s tím a zda by se dalo nějak zjistit zda opravdu firma funguje tak jak má… Vůbec se mi tohle chování nelíbí, a nelíbí se mi že se ozve po 3_4 měsících že chce peníze a hned.. A když sem mu řekla že sem jim psala tak mi řekl že lžu, ikdyz to mužu doložit. Poradíte mi prosím nějakou právní poradnu kde odepisu do pár dnů?

Tak pokud mas vuci te firme dluh, tak je jedno, kolik zamestnancu odeslo… splatit to budes muset, ne?

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 07.02.18 16:07

@Lalelale no podle mě má půjčku normálně u nějaké firmy

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 16:08

@Lalelale ex prodal směnku.. Byla to chyba.. Tě krát sem se zdaleka když ke mě nakracela firma obchodsdluhy. A já jim začala platit po 3 ooo.. Bohužel už na to nemám.. Nemůžu vyhodit 3000 jen tak.. V říjnu sem jim psala že budu platit po 1000 že víc prostě nedám. Nikdo neodepsal. Volala sem a nic.. Pak mi psal ex který to prodal jim.. Že firma neexistuje.. Že bejvalym zaměstnanci mu to potvrdili, že se zřejmě jedna o zproneveru.. Ať radši neplatim.. Tak sem tam pro jistotu psala a volala a žádná odezva.. Tak sem řekla že nebudu platit nikomu kdo se chová takto.. A dnes mi volal jednatel zvedl to se slovy „no co je…“ jednal se mnou jako s povlem.. A když sem mu vysvětlila proč k tomu došlo tak mi řekl že si vymyslim a začal skákat do řeči a nenechal mě domluvit.. A že se v úterý ozve a chce 9 000 za ty měsíce co sem nezaplatila.. Nebudu platit někomu kdo má takovou pověst, a chci si to ověřit. Ale nevím u koho a kdo mi poradi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 16:11
@Anonymní píše:
@Lalelale ex prodal směnku.. Byla to chyba.. Tě krát sem se zdaleka když ke mě nakracela firma obchodsdluhy. A já jim začala platit po 3 ooo.. Bohužel už na to nemám.. Nemůžu vyhodit 3000 jen tak.. V říjnu sem jim psala že budu platit po 1000 že víc prostě nedám. Nikdo neodepsal. Volala sem a nic.. Pak mi psal ex který to prodal jim.. Že firma neexistuje.. Že bejvalym zaměstnanci mu to potvrdili, že se zřejmě jedna o zproneveru.. Ať radši neplatim.. Tak sem tam pro jistotu psala a volala a žádná odezva.. Tak sem řekla že nebudu platit nikomu kdo se chová takto.. A dnes mi volal jednatel zvedl to se slovy „no co je…“ jednal se mnou jako s povlem.. A když sem mu vysvětlila proč k tomu došlo tak mi řekl že si vymyslim a začal skákat do řeči a nenechal mě domluvit.. A že se v úterý ozve a chce 9 000 za ty měsíce co sem nezaplatila.. Nebudu platit někomu kdo má takovou pověst, a chci si to ověřit. Ale nevím u koho a kdo mi poradi.

Není to půjčka.. Je to směnka kterou jim prodal můj ex.. Já jakožto těhotna sem se lekla a začala platit tudíž sem to přiznala.. Nemám v ruce od nich vůbec nic. Žádný papír, žádný kalendář ani kolik tam je.. Prostě nic.. Ale to je fuk já jen chci, kontakt nebo email na právníka co mi poradi nebo kde si ověřím že daná firma jedna tak jak má…

pikola
Neúnavná pisatelka 19072 příspěvků 07.02.18 16:18
@Anonymní píše:

Tak ti volal nebo to zvedl? :think:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 07.02.18 16:19
@Anonymní píše:
Není to půjčka.. Je to směnka kterou jim prodal můj ex.. Já jakožto těhotna sem se lekla a začala platit tudíž sem to přiznala.. Nemám v ruce od nich vůbec nic. Žádný papír, žádný kalendář ani kolik tam je.. Prostě nic.. Ale to je fuk já jen chci, kontakt nebo email na právníka co mi poradi nebo kde si ověřím že daná firma jedna tak jak má…

omg, ježiši… :zed: ty jim splácíš bez jakéhokoli dokladu nebo smlouvy? Kvůli nějakému pochybnému kšeftu tvého ex? Kontakt jsem psala v prvním příspěvku, ale ted jak to vidím bych si být tebou zašla do oddlužovacího centra, nebo možná rovnou na policii. Já normálně něvěřím, co jsou lidé schopní na sebe přivolat. Píšeš zmateně, ale celé mi to přijde dost na hraně zákona.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 07.02.18 16:20
@pikola píše:
Tak ti volal nebo to zvedl? :think:

taky jsem si všimla. Začínám si říkat, že je to troll

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 16:29

@Lalelale ježíš marja.. Jsem ve stresu. Doma dítě a do toho tenhle člověk.. Volal mi.. Jenže sem nebyla u telefonu.. Tak sem volala já nazpět.. Nevím jak to vysvětlit jinak. Jsem prostě vyřízená.. Nemám má to jim platit tolik peněz..

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 07.02.18 16:33
@Anonymní píše:
@Lalelale ježíš marja.. Jsem ve stresu. Doma dítě a do toho tenhle člověk.. Volal mi.. Jenže sem nebyla u telefonu.. Tak sem volala já nazpět.. Nevím jak to vysvětlit jinak. Jsem prostě vyřízená.. Nemám má to jim platit tolik peněz..

jasný. Hele tady ti víc neporadíme, všechno bylo řečeno. Celá tvoje situace je opravdu divná a můj dojem z ní je, že pochybná firma tě má za snadný terč a ty jim dobrovolně splácíš něco, co by z tebe legálně nikdy nemohli vymáhat. Jdi do oddlužovacího centra, vylož jim svou situaci a zjisti, co a jak. I v případě, že dlužíš oprávněně a prostě nemáš, oni ti poradí. Máš nějaké centrum po ruce? Neodkládej to a jdi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >