Kam poslat lístek na peníze Praha 6

248
3.4.20 16:37

Kam poslat lístek na peníze Praha 6

Dobrý den, pracovní smlouva mi skončila k 31.12.2019 až do teď jsem lístky na enize posílala bývalému zaměstnavateli. Dneska mi ale bylo řečeno, proč to posílám stále tam, když bych to mohla poslat rovnou na OSSZ. Jenže já nevím co tam mám napsat aby to neskončilo třeba na vrátnici a dostalo se to kam má. Zaměstnavatel mi napsat, že to posílal do Trojské ulice v Praze (Praha 8) a následně že tam musím napsat pro Prahu 6. Už vážně nevím, pomůžete mi prosím? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3926
3.4.20 16:39

Si neumite najit na netu adresu pobocky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
3.4.20 16:50
@Cenarius píše:
Si neumite najit na netu adresu pobocky?

Umím, jen nevím jakou hledat našla jsem dvě. Jednu v Trojské ulici Praha 8 a druhou v Sokolovské ulici Praha 9 (kam podle všeho spadá Praha 6). Navíc nevím jestli se tam píše podatelna nebo jestli stačí ta adresa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
3.4.20 17:03

To Ti mohl říci bývalý zaměstnavatel.
Můj muž má třeba sociálku kvůli zaměstnavateli v Praze, ač jsme z druhé strany republiky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
3.4.20 21:47

@Evkad ta si to právě nepamatuje kam to posílá. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
4.4.20 06:30
@Beth 92 píše:
@Evkad ta si to právě nepamatuje kam to posílá. :(

Tohle je pěkná hloupost, jakože osoba, která to má dělat, zapomněla kam posílá lístky? V tom případě kontaktuj nadřízeného anebo nejvyššího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
4.4.20 07:23

@Evkad ona je můj nejvyšší šéf. Adresu bych se od ní mohla dozvědět až v pondělí ale to už si tam můžu zavolat :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama