Kam s 11měsíčním kojencem na dovolenou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gwendík
Kecalka 212 příspěvků 01.02.19 13:18
Kam s 11 mesicnim kojencem na dovolenou

Maminky poraďte. Měli byste nějaký tip kam vyjet s 11-12 mesicnim kojencem na prodloužený vikend/pár dní? Bydlíme na Vysočině, ale nebranime se jet na sever směr Krkonoše, Jeseniky nebo jih Šumava nebo Český ráj, Kokorinsko (napadají mě destinace, kam jsme jezdili na cundry). Nemusí to být přímo na horách. Kdekoli. Nějaký baby-friendly penzion nebo hotel kde vám bylo hezky a bylo tam vyžití pro prcky.

bude to první dovolená s prvním dítětem, nevím co čekat… :) popř. na co si dát pozor, co nezapomenout s sebou a tak. A cojavim co bude malý v 11 m umet. Jestli bude aspoň obcházet nábytek.. :think:

Řeším v předstihu, vím že termíny na léto jsou pak plné.

Dekuji a hezký den

Reakce:
Aduska10
Povídálka 30 příspěvků 01.02.19 13:24

Penzion Jirinka Dolni morava. :*

lucielorenc
Kecalka 456 příspěvků 7 inzerátů 01.02.19 13:31

Špindlerova bouda ve Špindlerově Mlýně, bazén, krásný dětský koutek s venkovní hřištěm, jídlo výborné. Skvělý výchozí bod pro výlety. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >