kam s 2měsíčním miminkem na dovču

Anonymni
13.6.08 20:54

kam s 2měsíčním miminkem na dovču

Máte někdo nákou zkušenost nebo tip na dovču s dvou měsíčním miminkem,máme 6ti letou předškolačku tak tu dovču nemůžem nechat na září protože jdem poprvé do školy,tak jestli jste někdo někde byl s mimčem kde se vám líbilo tak poraďte.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5648
13.6.08 20:56

ahojky my jedeme do Pasohlavek na jizni Moravu. Hodne maminek si chvalilo i Holensky dvur v jiznich Cechach (u J. Hradce). Zalezi na tom,co od dovolene ocekavate - koupani,more,vylety - hrady,zamky,chata,penzion atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
13.6.08 21:04

Mě zaujalo tohle http://aparthotel.sumava2000.cz/…lena-s-detmi, ale plátnujeme to právě až na to září, takže přímou zkušenost nemám. Ale líbí se mi, že je to zařízené pro malé mimi a užije si tam i větší dítko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.6.08 21:20

Určitě by to měla bejt dovča u moře buď tetecky nebo autem,to záleží kam by to bylo,určitě nechem žádnou exotiku to s mimi fakt nejde.Ale tipy v čechách se nám taky hodí moc děkuji práznniny jsou dlouhé určitě také využijem.

• Nahlásit
  • Citovat
5648
13.6.08 21:43

tak to jste odvahy,ze vyrazite k mori.At se vam vydari

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.08 21:51

Ahojky.Já na tom nic odvážného nevidim :lol: .
My jsme byli z matyáškem v 5 měsících v zimě na kanárech se ohřát a určitě bych doporučila řecko. :wink:
Dovolená s takle malim mimi je uplně v pohodě.Miminka furt spí a vlastně nic extra nepotřebují :lol: .Tet už nikam nemžeme,dokud maty nezačne chodit,Jinak by nám upadli ruce.Přeji krásnou dovolenou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.6.08 21:54

naše odvaha je daná tím jak máme báječný dítě,je tak hodná od prvního týdne spinká celou noc,a přes den když náhodou nespí tak kouká a pořád se jen směje,od malinka s ní cestujem a chodíme všude kde je třeba a kam chcem,bydlíme kousek od hranic s německem tak máme za sebou i koupaliště v německu,celý den prospala v kočárku u vody,no je prostě báječná. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.6.08 21:58

Kamčo kde přímo jste byly na těch kanárech,byla jsi tam spokojená?Napiš mi něco víc,v jakém hotelu,s jakou cestovkou a jak jste to zvládali v letadle,měla jsi malého celou dobu v nárucí?

• Nahlásit
  • Citovat
9130
13.6.08 22:00

Ahoj,
my v nedeli letime sem:
http://www.ckalex.cz/…zajezdu-new/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.6.08 22:23

zajímavej tip,vypadá to tam báječně,tak sem pak písni jaká bude spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
13.6.08 23:27

Lítáme každej rok na gran canari do las palmas,je to tam užasné.Nejezdíme s cestovkou,ale jen si koupíme letenky,naši tam mají pronaatej baráček už asi 10 let.Je to tam užasný.Opravdu ráj na zemi,miluju to tam.
V letadle jsme měli malího celou dobu na ruce,ale letělo jen pul letadla,takže jsme měli pro sebe každej 3 sedadla,takže super.Kdybych věděla že bude prázdný letadlo,tak jsem si vzala autosedačku,to jde.Nebo mužeš koupit sedadlo i pro mimi a vzít si sebou autosedačku.K letadlu jsme dojeli kočárkem a pak ho odevzdali a zase nám ho na kanárech dali. :wink:
Kdyby jsi potřebovala ještě něco vědět,tak se klidně zeptej,nebo písni SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.08 23:29

a malej to zvládl skvěla,ale je to hodný mimi,když má mě,tak je spokojenej všude.Akorát při zvlétání a přistávání jsem kojila aby mu nezalehli ouška.na cestě zpátky jsem nekojila proto že usnul a asi mu zalehli,proto že se vzbudil a trochu fnukal,ale byl skvělej.Já toho měla plný zuby a on to zvládl skvěle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.6.08 09:42

kamčo tak to musí bejt paráda tam mít takhle baráček,to tiše závidím,to si tam člověk pak může zaletět odpočinout kdykoliv.to budu muset taky doma navrhnout protože by se mi to moc moc líbilo :lol: .Vaši jsou tam na stálo nebo to mají jenon na dovči?Ty jsi asi maleho v tu dobu jen kojila,tak nevíš jak je to do letadla s flaškou mléka nebo termoskou vody na udělání mléčka.

• Nahlásit
  • Citovat
452
14.6.08 09:52

Se stravou pro děti v letadle je to bez problémů. Dáš to jen zvlášť do těch jejich pytlíků, ať to vidí, ale nedělají s tím nikde problémy, hlavně co do množství.
http://www.csa.cz/…ules_usa.htm

Tady je vše.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.6.08 10:58

Dík za odkaz :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek