Kam s 5 letým dítětem- Praha?

5923
10.1.20 14:16

Kam s 5 letým dítětem- Praha?

Doporučíte prosím, co nyní navštívit? klidně i pak nějakou hernu…
Uvažujeme o novém medúzariu, jinak jsem bez nápadu. Zoo nechceme. Nebráním se i divadlu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3399
10.1.20 14:20

Výstava vláčků na Andělu, nebo Lega na Národní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
10.1.20 14:22

Mořský svět na Výstavišti nebo Hamleys to je v centru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2458
10.1.20 14:24

Zemědělské muzeum, morske akvarium, hamleys, muzeum vlacku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30465
10.1.20 14:29

Já uvažuju o Toboga fantasy. Vstupenky se dají sehnat i na Slevomatu. Je to na Zličíně. Jinak pro vláčkomily Království železnic. A pidi Muzeum smyslů. Na Jindřišské.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
10.1.20 15:08

@Russet jaké je to muzeum smyslů? pořád okolo jezdím a říkám si jestli by to děti bavilo… Je jim skoro 5 a 8…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1204
10.1.20 15:19

@welovefashion byli jsme v Muzeu smyslů (s dětmi 5+13 let)na konci léta, hromada cizinců, měli jsme kupon na 20% slevu, jinak mi to vstupné přijde docela drahé. Návštěva na necelou hodinu. Několik místností se zrakovými klamy (zrcadla, nakloněná rovina, pocit houpací místnosti), otáčivý tubus ve tmě, lavice s vyjíždějícími hřebíky, několik dalších klamů typu uříznutá noha od lavičky, voda tekoucí odnikud, nakreslená stáj, kde koně vypadají z určitého úhlu jako živí. Několik smyslových hádanek (vůně a hmat), po stěnách 3D obrázky. V jednom rohu stůl, pod který se leze z druhé místnosti a vypadá to, že na stole je samotná hlava. A ještě takové mini zvukové studio pro děti, kdy běží na plátně příběh a podle ukazujících se čísel lidi „vyrábějí“ různým boucháním atd. zvuky. Před východem pak pár stolů s hlavolamy. Jako líbilo se všem, ale chce to nějakou dobu mimo sezonu, kdy tam není nával turistů. Asi bych tam s tím mladším třeba za 2-3 roky zase šla, pokud by byla sleva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1204
10.1.20 15:26

@smutná máma velká herna Toboga Fantasy na Zličíně je super. Zmíněné vláčky na Andělu, Technické muzeum i hned vedle Zemědělské muzeum, Národní muzeum. Divadlo Spejbla a Hurvínka, bude záležet, jak budou volná místa. V kinech je několik dětských filmů…
kamsdetmivpraze.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34556
10.1.20 15:28

Ja mam rada Technicke muzeum, ale pro 5leteho na hrane, spis o malinko starší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18339
10.1.20 15:34
@smutná máma píše:
Doporučíte prosím, co nyní navštívit? klidně i pak nějakou hernu…
Uvažujeme o novém medúzariu, jinak jsem bez nápadu. Zoo nechceme. Nebráním se i divadlu

Meduzarium má teď hodinové fronty jsem četla. Záleží, jestli jedeš autem, časově, cenově… Takže třeba fun park Žirafa Čestlice, Zemědělské muzeum, na výstavišti mořský svět a merdoldovo panorama (nekonečný obraz) a je tam i planetárium, v hamleys je bludiště zrcadlové, kolotoč, skluzavka (všechno 50-100 kc),je tam i motýli svět, tam bude vstup ještě dražší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
10.1.20 16:11

Doporucuju zemedelske muzeum, zabavite se na cele dopoledne a ze střechy je nadherny vyhled. Muzeum smyslu se mi nelibilo. Je to tahak na prachy, smrdí to tam a dcera si na tom lůžku s hřebíky parádně odřela břicho. Hamleys je lepší. Divadla - minor, svandovo divadlo a komedie maji detska představení. Po praze ted jsou kluziště, pujcuji tam brusle (i dětské).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
10.1.20 19:21

@smutná máma Jdeme se projit na Karluv most, pak do muzea Karlova mostu a pak se uvidi. Mozna Orloj nebo Hajek, kdyz budou hodny, treba je vezmu dotoho velkehi hrackarstvi H…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
10.1.20 19:27

Dino park. Na střeše OC Harfa v Libni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30465
10.1.20 19:38
@welovefashion píše:
@Russet jaké je to muzeum smyslů? pořád okolo jezdím a říkám si jestli by to děti bavilo… Je jim skoro 5 a 8…

Je to malé, tak jen jako zastávka třeba při odpolední procházce. Je tam zrcadlová místnost, tubus, co stojí a kolem se to točí, pak taková křivá místnost, kde se to s tebou jako točí, pak jsou tam trubky s nějakými pachy, krabičky, kde hádáš podle zvuku, co je uvnitř, místnost s prostorovými obrazy, místnost s hlavolamy, krabice, ze které ti kouká jen hlava, lavice, kde se staneš fakírem, video, ke kterému přidáváš zvuk… S pětileťákem jsme tam vydrželi hodinu. Bylo tam hodně lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30465
10.1.20 19:40
@Lu1234 píše:
Doporucuju zemedelske muzeum, zabavite se na cele dopoledne a ze střechy je nadherny vyhled. Muzeum smyslu se mi nelibilo. Je to tahak na prachy, smrdí to tam a dcera si na tom lůžku s hřebíky parádně odřela břicho. Hamleys je lepší. Divadla - minor, svandovo divadlo a komedie maji detska představení. Po praze ted jsou kluziště, pujcuji tam brusle (i dětské).

No, na té lavici se mělo ležet na zádech. My si nic neodřeli. Po Vánocích se fakt nehodlám týrat v hračkářství. Nechtěl by bez nějaké hračky odejít :roll: To by bylo vysvětlování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat