Kam s dětmi v okolí Plzně

321
21.7.15 12:25

kam s detma okoli plzne

Prosím vás mam na vás dotaz. Poradte kam s ditem 6 let v okoli Plzne-mám na mysli neco jak lvicek ale ten uz se mi moc neliby.Tam to mame okoukane.Vim jeste o dome pohadek ale to mi pride na 6 let uz malo zabavne. Nevite jetse o nejakem centru, neco jsem slisela ze je nekde na slovanech ale nevim presne kde a jake to tam je. Poradte-Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1387
21.7.15 12:32

Na slovanech mozna myslis v Galerii Slovany,..PIcnic cafe, je tam takova velka prolejzacka. Proc proste nevypadnete ven do prirody? Rikas okoli, takze asi ridis…tak mrkni na turisticke body a uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13545
21.7.15 12:34

Co do zoo a dinoparku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
21.7.15 12:35

My párkrát byli tady:
http://www.tyjatr.eu/

Pak ještě je prolézačka v galerii Dvořák na Slovanech, součást kavárny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
21.7.15 12:37
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.15 12:38

Krom toho, co bylo řečeno mě napadá ještě techmania

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.15 13:03

Tak já tedy spíš teď sháním venkovní zábavu v Plzni a okolí. Zabavit 4 a 1roční když bydlíme v centru města je dost fuška :zed: Teď v sobotu je třeba město her na Boleváku. Nebyli jste někdo na minulých ročnících? A jinak dál pátrám…všechno co by se mi líbilo je kolem Prahy (Mirakulum, aquaparky…) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41953
21.7.15 13:13

@kotatko7 zkuste ten Tyjátr, ale to je tak na deštivé dny. Do Domu pohádek se teď chystám s dětma - starší má taky šest let. Jedeme tam teda hlavně kvůli té mladší, ale nemyslím si, že se tam bude nudit. Když už, tak dětské hřiště na střeše a cukrárna ho snad uspokojí :)
O Techmanii jsem hodně slyšela, že je pro starší děti, ale v nedávné diskusi to jiné ženy odtud vyvracely, že se tam zabavily i mladší, tak nevím.
Jinak klasika ZOO, Dinopark.
Dětská kavárna je i na Borech, ale tam je to spíš pro menší batolata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
21.7.15 19:59

Holky dekuji za typy.Zoo a dinoparku uz mame za sebou a techmanii mame na plane v pa nebo sob.ale cely srpen jeste pred nama, na koupaliste sni moc nemuzu ani dlouhe tury-jsem v 6mesici a prehazky uz tak nejak moc nezvladam tak 1-2h mi staci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
21.7.15 20:07

@toitoika prosim te a nevis odkolika je to na bolevaku a kde tam presne? Uz jsem o tom taky slisela ale nedostala jsem se tam nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
21.7.15 20:08

@Moise ten tyatr se mi celkem liby, uz si tam byla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41953
21.7.15 20:59

@kotatko7 nebyla, ale mám reference od dobrých známých, že je to snad lepší než ten Lvíček, lepší cena a i servis, jídlo. Nám se to nevyplatí, my nejsme plzenští, Lvíček je hned u dálnice, nemusíme zajíždět do města a lístky kupujeme na slevo-portálech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.15 21:20

@kotatko7 mělo by to být od 10 hodin. Trochu mě ale děsí jestli to tam není hlava na hlavě, tak právě nevím. Vždycky jsme to propásli nebo byli pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13545
21.7.15 22:27

Já na tom městě her byla, ale pro děti mi to moc nepřišlo… je tam hromada lidí takže na každou atrakci děsný fronty, něco tam hraje ale byly to spíš normální kapely než dětský program, všude akorát stánky s pivem a podobně, a za něco to stejně stojí až pozdějc večer :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
30.7.15 18:38

Ahoj, měla bych dotaz na ty, co byli v Techmanii, zabaví se tam kluci 3,5 a 5 let? a jak to tam vypadá, je to jako muzeum, kde musí člověk všude s dětmi, nebo se tam dá někde posedět, popř i na deku „odložit“ kojence, zatímco se děti v mém dohledu baví? plánujeme výlet do Plzně, a přemýšlím, jestli Techmanii, nebo Dům pohádek :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama