Reklama

Kam s dětmi na Písecku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jindrova25
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 8 inzerátů 25.08.18 12:48
Kam s detmi na Pisecku

Ahoj, prosim, poradte mi, kam s detmi na Pisecku? Potrebuji vymyslet hezky program na 3 dny. Deti 3 a7 let. Dekuji za rady :)

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 12:49

zámek Blatná

dana.dv
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 25.08.18 13:49

Zeměráj Kovářov, Sladovna Písek, Zvíkov, Orlík

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33615 příspěvků 25.08.18 13:53

Do Protivina na krokodyli

berundaj
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 25.08.18 13:56

pohádková kovárna Selibov

unuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 25.08.18 14:20

Zemeraj me podobne stare deti uplne nadchl :palec: A rozhledna Jarnik je paradni.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47783 příspěvků 25.08.18 17:55

Zemeráj je bezva. Pro menší pohádková Kovárna v Selibově. Pak určite www.sladovna.cz
krokodýlí zoo za mě nic moc, drahý to je a pro neznalce - prostě jen hromada krokodýlů, jeden menší, druhej větší.
Zvíkov bezva, orlík taky, mezi pluje parník. Já mám ráda Hlubokou. Jinak na obě strany podél řeky fajn procházky i na kole. Na Americe a pod hradištěm ke Smetákovi je fitness stezka. KOupališt. Pak je v Písku nějaká herna. Zmrzlina na náměstí

Jindrova25
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 8 inzerátů 25.08.18 18:24

Dekuju vsem moc!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama