Kam s dětmi na Písecku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jindrova25
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 6 inzerátů 25.08.18 12:48
Kam s detmi na Pisecku

Ahoj, prosim, poradte mi, kam s detmi na Pisecku? Potrebuji vymyslet hezky program na 3 dny. Deti 3 a7 let. Dekuji za rady :)

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 12:49

zámek Blatná

dana.dv
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 25.08.18 13:49

Zeměráj Kovářov, Sladovna Písek, Zvíkov, Orlík

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33755 příspěvků 25.08.18 13:53

Do Protivina na krokodyli

berundaj
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 25.08.18 13:56

pohádková kovárna Selibov

unuděná
Kelišová 5550 příspěvků 2 inzeráty 25.08.18 14:20

Zemeraj me podobne stare deti uplne nadchl :palec: A rozhledna Jarnik je paradni.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48964 příspěvků 25.08.18 17:55

Zemeráj je bezva. Pro menší pohádková Kovárna v Selibově. Pak určite www.sladovna.cz
krokodýlí zoo za mě nic moc, drahý to je a pro neznalce - prostě jen hromada krokodýlů, jeden menší, druhej větší.
Zvíkov bezva, orlík taky, mezi pluje parník. Já mám ráda Hlubokou. Jinak na obě strany podél řeky fajn procházky i na kole. Na Americe a pod hradištěm ke Smetákovi je fitness stezka. KOupališt. Pak je v Písku nějaká herna. Zmrzlina na náměstí

Jindrova25
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 6 inzerátů 25.08.18 18:24

Dekuju vsem moc!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >