Kam s dětmi v létě po ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nico2
Kecalka 370 příspěvků 30.01.17 13:44
Kam s dětmi v létě po ČR

Ahoj všem. Poradíte pěkné místo, kde strávit pohodovou dovolenou? V létě bude holkam cca 4 roky a půl roku. Vždy jsme jezdili převážně někde po světě, ale v téhle sestavě už chceme trochu něco jiného. Mám představu nějaký penzion nebo klidně kemp. Hlavně v pěkné přírodě, koupání (bazén nebo přírodní), kolo, brusle, procházky, nějaký sportik, vyžití pro dítě (hřiště), máme rádi agroturistiku, případně poblíž zoo. Jsme z Jižních Čech. Obecně dáváme přednost přírodě než nějakým městům a památkám. Poradíte? Třeba kde jste byli spokojený? Muže být klidně i někde poblíž za hranicemi…napadá mne Rakousko jezera a nebo ještě třeba Lago di Garda a podobně. Děkuji moc!!!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Moise
Hvězda diskuse 36929 příspěvků 19 inzerátů 30.01.17 13:49

@nico2 takových míst je :mrgreen: My si vždycky dospělí vymyslíme, co chceme vidět a pak podle toho hledáme ubytování, cestu a ostatní věci. Nějak moc neřešíme vyžití pro děti, nepotřebujeme x hřišť a opičárniček, spíš jdeme do přírody.
Rakouské hory a jezera máme moc rádi, tam nešlápnete vedle, máme i rádi oblast okolo Salzburgu (i samotné město je krásné, ale to není nic moc pro děti). Ale je tam hezká zoo :)

nico2
Kecalka 370 příspěvků 30.01.17 13:53

Děkuji :-) já bych to chtěla nějak zkloubit. Pro nás ta příroda a prochazka, pro dceru nějaké to hřiště a opičarnicka :-) navíc se bojím, ze se třeba miminko,, špatně vyspí,, a zůstaneme jen někde poblíž, tak ať tam má i ona nějaké vyžití.

nico2
Kecalka 370 příspěvků 30.01.17 13:55

Já znám v Rakousku jezera Mondsee a Atersee ( snad jsem dobře napsala) a tam teda vím, ze se nedalo takřka koupat. Snad 15 stupňů. Jinak krásný

Moise
Hvězda diskuse 36929 příspěvků 19 inzerátů 30.01.17 13:59

@nico2 miminko jsem přehlédla :) Já znám hodně takových destinací, ale právě v těch jižních Čechách, což asi nebude to ono :mrgreen:
Letos jedeme Moravu - Lednice, Valtice, bydlet budeme zde www.januvdvur.cz, až nás to tam přestane bavit, tak se přesouváme na Vranov..
Možná bych uvažovala o nějaké té přehradě, když bude teplo, starší si může kutat v písku :mrgreen:

Moise
Hvězda diskuse 36929 příspěvků 19 inzerátů 30.01.17 14:01
@nico2 píše:
Já znám v Rakousku jezera Mondsee a Atersee ( snad jsem dobře napsala) a tam teda vím, ze se nedalo takřka koupat. Snad 15 stupňů. Jinak krásný

ano, a ještě vedle nich je Wolfgangsee. Jsou všechny tři nádherné, protkané cyklostezkami :) Ale jsou studené, to je pravda.
Pokud na koupání, tak doporučuji jezero Worthersee (doufám, že se to tak píše), je termální a voda je tam po celý rok teplá, v létě až 28st :D

Svistice
Neúnavná pisatelka 17530 příspěvků 18 inzerátů 30.01.17 14:20

@nico2 Mám to jako @Moise Prostě vyberu, kde jsme ještě nebyli, co chceme vidět a podle toho tam najdu ubytování odpovídající našim potřebám, vkusu a peněžence. Plus najdu dalěí turistické cíle v okolí na zabití času.

S miminem a batoletem jsbe byly na Šumavě a vloni u Třeboně. Ae to pro Vás asi příliš atraktivní lokality nebudou. :lol:

Mám spadeno na oblast západočeskýh lázní a lednicko-valtický areál, chlap chce do Beskyd.

Pěkné jsou Jizerky, Český ráj.

Vyber, kam tvé srdce touží a najdi baby-friendly ubytování.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17530 příspěvků 18 inzerátů 30.01.17 14:22

@Moise Janův Dvůr strkám do záložek! :palec:

Moise
Hvězda diskuse 36929 příspěvků 19 inzerátů 30.01.17 14:23
@Svistice píše:
@Moise Janův Dvůr strkám do záložek! :palec:

já jsem ho tady dala do záložek asi před dvěma lety a letos na něj konečně přišla řada :mrgreen:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17530 příspěvků 18 inzerátů 30.01.17 14:27
@Moise píše:
já jsem ho tady dala do záložek asi před dvěma lety a letos na něj konečně přišla řada :mrgreen:

Já vloni jak debo hledala ubytován pro děti na JM a nic se mi nelíbilo, tak jsme nakonec zmenili lokaci. Nevím, jaktože mi tohle uniklo, když jsem googlením strávila hodiny. :nevim:

terulína
Neúnavná pisatelka 16654 příspěvků 30.01.17 14:28

@Moise prosím, co např. v Jižních Čechách?  ;)

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 30.01.17 14:34

Když čtu o dovolené, nemáte někdo typ na ubytování v penzionu s polopenzí v okolí Třeboně? Chceme jet s dětmi 3 a 5, takže nejlépe baby-friendly. Loni jsme na Šumavě navštívili Baurů Dvůr a byla to pohádková dovolená. Letos bych chtěla něco podobného právě v okolí Třeboně.
Na jižní Moravě jsme před rokem byli moc spokojeni s penzionem Usedlost pod vinohrady a před 3 lety s Bukovanským mlýnem u Kyjova.

Moise
Hvězda diskuse 36929 příspěvků 19 inzerátů 30.01.17 14:34

@terulína Krásné je Třeboňsko, hodně vyžití je na Lipně a okolí (Č. Krumlov, Rožmberk, Vyšší Brod), pak máme rádi oblast kolem Hluboké - zámek, zoo Ohrada. Zámek Červená Lhota naše děti úplně milují :)
Plánujeme ještě někdy Novohradské hory, výstup na Kleť a na Plechý se nám taky ještě úspěšně vyhýbá :mrgreen: a i vyjet malinko za hranice do Rakouska.. :)

Svistice
Neúnavná pisatelka 17530 příspěvků 18 inzerátů 30.01.17 14:40

@Adinka_2012 Penzion Příbrazský

Svistice
Neúnavná pisatelka 17530 příspěvků 18 inzerátů 30.01.17 14:41

@Adinka_2012 Penzion Příbrazský

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >