Kam s dětmi v Praze když prší? Nejlépe zdarma!

813
24.8.21 15:59

Kam s dětmi v Praze když prší, nejlépe zdarma

Zdravím, chtěla jsem se zeptat. Jsem v Praze u bratra. Můžete někdo z vás dát tip kam s dětmi v tomto hnusném počasí, ale nejlépe zdarma?,Co jsem koukala je všude vstup celkem darda. Mám dvě dcery 4,5let a 2,5let. Něco kde by se vyblbly, akce, výstava v nějakém obchoďáku atd. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2644
24.8.21 16:02

Zdarma me napadá jedině dětský koutek někde v obchodaku anebo zkusit hodinu zdarma v Monkeys Gym.

Ale hodně atrakci je zdarma pro deti do 3 let, třeba muzeum MHD, možná i jiná muzea (zemědělské).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7941
24.8.21 16:05

@čolíto93 nedávno tu byla diskuse, jak je to s dětmi v Praze super, že je tu spoustu atrakcí a dokonce i zdarma. Tak ji zkus dohledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
24.8.21 16:05

Vim, ze na Harfe v Bambuli je nejaky maly detsky koutek, ale tam se moc nevyblbnou, nebo na nejak dlouho…,ale tak deti oblec, zas tak hnusne neni…muzete jit na nejake velke hriste..poradila bych, ale nevim kde v Praze jste..nebo prokopak, dablicky, cimicky haj, v chuchli je krasny zoo koutek (zdarma)..atd, ty moznosti jsou :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19905
24.8.21 16:07

Napiš, co je darda… Dá se jít na procházku. Milicovska zoo je za 20. Herna Tanzania za 120 pro jedno dítě. Shodou okolností jsme dnes strávili delší čas v obchoďáku, kluka chytly jezdící schody :mrgreen: nahoře na Arkadach je dětské hřiště zdarma. Zabal softhelky a běžte řádit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
813
24.8.21 16:08

@Melodie91 v Chuchli jsme byli včera, ale trochu jsem podcenila počasí a nevzala bundy jen. Slabé mikiny a nechce se mi kupovat bundy. Už včera jsme total promokly :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2644
24.8.21 16:09

Nebo koukat na vlaky na nádraží? Na hlavním je prý někde model z lega (nevím jestli vlaku nebo nádraží).

V zrcadlovým bludišti na Petříně jsem za deti taky neplatila, v lanovce myslím taky neplatis, ale ja mám do 3 let oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2644
24.8.21 16:11

@Bubla Bůčková Milicovska je super! Akorát našeho kluka napoprvé zklamalo, ze tam nemají hrocha (rekla jsem mu ze jedem do minizoo, proto ho chtěl; majitele se chechtali :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19905
24.8.21 16:11

Zadarmo je taky návštěva decathlonu, taky se tam dá být hodinu a všechno zkoušet, lézt do stanů, koloběžky,.. Plus cesta tramvají je taky zážitek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19905
24.8.21 16:12
@čolíto93 píše:
@Melodie91 v Chuchli jsme byli včera, ale trochu jsem podcenila počasí a nevzala bundy jen. Slabé mikiny a nechce se mi kupovat bundy. Už včera jsme total promokly :D

Zítra bude jasno a teplo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7941
24.8.21 16:12
@čolíto93 píše:
@Melodie91 v Chuchli jsme byli včera, ale trochu jsem podcenila počasí a nevzala bundy jen. Slabé mikiny a nechce se mi kupovat bundy. Už včera jsme total promokly :D

Bože, tak kup nejlevnější bundy v pepcu za 150,– a nebo teda plat ty desne dardy. Aspoň poznáš život v Praze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7941
24.8.21 16:14
@Bubla Bůčková píše:
Zadarmo je taky návštěva decathlonu, taky se tam dá být hodinu a všechno zkoušet, lézt do stanů, koloběžky,.. Plus cesta tramvají je taky zážitek.

Jo Decathlon je super, když se ti tam zaběhne dítě :palec: jako hernu bych to fakt nedoporučovala, chudáci prodavači a ostatní nakupující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
24.8.21 16:18

Maxíkov v OC černý most je velká herna zdarma :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2644
24.8.21 16:19

Dřív byla snad oblíbená i IKEA, tu mas taky na Čerňáku, ale nevím jak ted :nevim:

Příspěvek upraven 24.08.21 v 16:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
813
24.8.21 16:19

@janickaIII tak si zjišťují možnosti u mamin co to tady znají líp
Před pár lety jsem tu bydlela ale o toto jsem se v tu dobu moc nestarala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek