Kam s dětmi v Praze na bazén?

23.10.06 15:26

Ahoj pražské maminky, nemáte některá tip, kam je možné jít přes týden s dvouletým dítětem na bazén? Nechci žádné kurzy, jen si prostě jít zaplavat a vyčachtat se ve vodě. Nejlepší by byl bazén s dětským brouzdalištěm, vím, že je v Hloubětíně, ale přes týden nic moc otvírací doba pro veřejnost (po obědě Matěj spí), byli jsme v Radlicích, ale připadá mi, že pro dítě je tam dost studená voda, navíc otvírací doba taky nic moc. Znám ještě bazény na Olšance a YMCA, ale tam by se asi na dítě s plavacím kruhem netvářili moc nadšeně… Tak se těším na vaše tipy!
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
23.10.06 16:03

Kamarádka chodila do Hloubětína, my s dcerkou jezdíme po Aquaparcích - co letńany?

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
23.10.06 22:38

do ymcy je vstup od 3 let a je tam asi nejledovejší voda v celý praze :-) ale na plavání super, na cachtání nic moc :-(

jedine pak zkusit hotelové bazény, ale to zase bývá dražší. ale takový bazén v panorame na pankráci… :-) je super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15829
18.2.07 00:25

ja jeste pridam, ze na Olsance mi pro dite taky prijde dost studena voda. Doporucuji bazen v hotelu Duo na Proseku (tam je i vyrivka), pak je novy na Vystavisti a na muj vkus taky dost studena voda - navic stejne jako na Olsance zadna detska cast - jen cast bazenu s melci vodou. V Duu je voda tepla a v bazene vsude stejna hloubka 1,60 m.
Pak hotelova klasika - Corinthia (byvale Forum) u Nuselaku na Vysehrade, uz zminovana Panorama a Marriott v Celnici…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
4.5.07 15:16

když řešíte teplotu vody, nesmíte zapomínat, že čím teplejší, tím větší riziko množení bakterií, a to násobně!
takže já osobně dítko doma koupu v mnohem chladnější vodě než sebe, od narození ho tím defacto otužuji (je zdravý jako ryba), a bazen s 28 stupni snáší naprosto v pohodě (narozdíl od ostatních dětí, co jsou tam také). pro jeho zdraví takhle udělám rozhodně víc, jak ohledně bacilů, tak ohledně otužování. ale je to každého věc, na nikoho tím neútočím. pokud dítě na chladnější vodu zvyklé není, ve dvou letech si bude zvykat o dost hůř, to je fakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
6.12.07 15:13

Ahojky,
prosím nemá někdo zkušenosti s plaváním novorozenců v Praze 6? Slyšela jsem že se plave v Hotelu Praha…ale ještě jsem nezjiťovala žádné info, byla bych ráda, kdyby mi někdo sdělil osobní zkušenosti.
dík Zuzana :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.12.07 19:46

Pěkný nový aquapark je na Barrandově, Aquadream, teplota vzduchu 30-32C,v dětském bazénku 32C a v plaveckým 27-28C. do plaveckého bazénu není problém vzít si kruh nebo jinou plavací pomůcku. chodím tam s ročním synem a vždy se nám tam líbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.7.09 10:26

Přehled bazénů a koupališť v Praze můžete nalézt zde: Bazény Praha

• Nahlásit
  • Citovat
4874
9.7.09 22:21

Ahoj, co nam skoncily kurzy, tak chodime do Lagoon Letňany… Muzu jen doporucit… Je tam detske brouzdaliste s teplou vodou a skluzavkou, hloubka cca 30cm, Klara tam chodi v pohode po ctyrech… Pak je tam virivka, proudy, chrlice, plavecky bazen, kde je voda o neco chladnejsi, ale i tam se nam libi (ve virivce je hloubka cca 120cm, ale Klara staci na te lavici, co se sedi), pak se chodime do brouzdaliste ohrat… V brouzdalisti jsou vetsinou nejake hracky, muzes si i prinest vlastni… Satny nic moc, jsou spolecne, prevleka se v kabinkach. Za deti se neplati, dospeli vstup 140,– na 2h.

Jinak jsme na kurzy chodili do Sportcentra Step na Balabence, tam je detsky bazen s hloubkou 120cm a s teplou vodou. Takze brouzdaliste to neni, ale myslim, ze kruh by jim nevadil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.7.09 16:49

Bazény v praze

AHoj, mrkni na www.mimino.cz, pár babyfriendly bazénů tam je…
http://www.mimino.cz/kam-s-detmi/

Pěknou zábavu Jitulééé

• Nahlásit
  • Citovat
763
16.6.13 22:23

Bazén - Praha 10

Ahoj, prosím poradíte? Hledám pro syna 3 roky v Praze 9,10 okolí bazén, ale ne aquapark. Potřebuji něco ne moc hlubokého (ale ne zase dětský bazének). Bazén, kde by si mohl do vody vlézt sám, takové schody, které jsou součástí bazénu ne ty kovové žebříky. Díky, snad chápete co myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4845
16.6.13 22:28

No na desítce přece Slavie :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9847
16.6.13 22:43

@Takyjedna je to na Slavii i pro mimina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4845
16.6.13 22:48

@Viking Já pamatuju, že jsem tam byla s dcerou, když byla mimino, takže určitě jo. Je to tak 7 let, takže už nevím, ty koupálka mi splývají, ale našla jsem u dětských bazénů na Slávce toto: ROZMĚRY A TECHNICKÉ PARAMETRY

rozměry: 12m x 18m a 5m x 12m ( 172,8 m3 a 48 m3)

hloubka: 0,2m – 0,8om

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
16.6.13 22:49

Je Slavie čistá? Do toho dětského tréninkového bazénu je normálně volný přístup pro veřejnost? Nevíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama