Kam s dítětem na grafomotoriku Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

abeille
Kecalka 495 příspěvků 10 inzerátů 31.01.17 09:36
Kam s dítětem na grafomotoriku Praha

Zdravím všechny maminky a opět se na vás obracím s dotazem. Vzhledem k tomu, že syn má problém s kreslením, chodíme pár měsíců na grafomotoriku. Paní je moc fajn, ale manžel k ní se synem jezdí přes celou Prahu. Máte prosím tip na grafomotiku, kde jste spokojeni, ideálně Praha 8. Moc děkuji a přeji hezký den :kytka:

Reakce:

mončatka
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 31.01.17 11:17

@abeille A proč nezkusíte oslovit pedagogicko psychologickou poradnu pro Prahu 8? My takhle chodili do PPP Praha 9 a nebylo to špatný. Měli jsme tam Maxíka, ale grafomotorické kurzy jako takové tam byly k dispozici taky.

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 31.01.17 11:43

Mohu se zeptat, v čem je lepší placený kurz, než si doma vytisknout hromadu různých grafomotorických cvičení, a dělat to se synem přímo doma? Nerýpu, ptám se.

Tuhle jsem viděla nabídku kurzu u nás, a říkala jsem si, kdo za to může platit.. :nevim: Ale my jsme jiná Praha.

abeille
Kecalka 495 příspěvků 10 inzerátů 31.01.17 13:02

@mončatka díky za tip :kytka: Do poradny pujdeme v únoru nebo březnu, čekám na termín, tak se tam pozeptat. Netušila jsem, že se tam nabízí i tyto služby.

abeille
Kecalka 495 příspěvků 10 inzerátů 31.01.17 13:04

@wall já jsem chtěla, aby nám ze začátku nějaký odborník řekl, co dělá syn špatně, proč má problém s kresbou atd. Je pravda, že teď už by se to dalo zvládnout doma za pomocí obrázků z netu, ale někdy je prostě odborné vedení lepší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >