Kam s lístkem na peníze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.13 09:43
kam s lístkem na peníze?

Dobrý den, chtěla bych se optat, pracovní poměr mi skončil k 30.11. ( uplynutím smlouvy na dobu určitou ) v té době jsem již byla v pracovní neschopnosti. K 31.12. mám vystavený lístek na peníze a nevím, zda ho poslat na OSSZ do Prahy či do Plzně ( já jsem z Plzně, pracovala jsem v Plzni i personální oddělení jako takové sídlí v Plzni - respektivě jsou tu dvě pracovnice ) jinak celá společenost sídlí v Praze). Psala jsem i na sociálku, ale zatím se mi nikdo neozval a už je 7.1. proto bych potřebovala radu :(… a dále se zeptat, jak je to s mateřskou? dle pracovnice sociálky spadám do ochrané lhůty, ale to je vše, co mi k tomu tenkrát řekla, takže nevím, až teď na kontrole dostanu nějaké papíry, kam s nima mám vyrazit. Děkuji za odpověďi ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sicilka
Kecalka 446 příspěvků 07.01.13 09:47

Já bych myslím na tu sociálku raději zavolala, ale taky mi končila smlouva v prosinci 2012 a nem. lístek na peníze i s ukončením + papír na mateřskou z gyndy jsem posílala zaměstnavateli, ten to musí potvrdit a poslal to na socku. ale pokud si nejsi jistá raději obvolej socku a zaměstnavatele.
:mavam:

pajuch
Extra třída :D 12421 příspěvků 07.01.13 09:49

Bud do prace nebo na socku do prahy pokud zamestnavatel spada tam vyplaci te oni

silvija
Ukecaná baba ;) 2184 příspěvků 07.01.13 10:26

Do praci protože socialka od tebe neprijme ten papirek..Ja mela naskopenku jeste 10mesicu po ukoneci pracovni smouly tak furt musila do praci odnist tam gde pracovala…A voni poslali na socialku…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67501 příspěvků 07.01.13 12:08

Musíš ho poslat do práce, neb oni k tomu musí vyplnit papír o tvých příjmech za poslední rok.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67501 příspěvků 07.01.13 12:08

@silvija Sociálka klidně lístek na peníze přijme… jim je to fuk, ale pak budou psát( případně volat), že jim chybí to lejstro o příjmech.

silvija
Ukecaná baba ;) 2184 příspěvků 07.01.13 12:21
Mne nebrali a jela meni cislo učtu a voni povedali že musim pres zamestnavatele ja jim povedala že už mam smoulu ukončenu ale voni mne nepvzjali listek..
@j.a.n.i1 píše:
@silvija Sociálka klidně lístek na peníze přijme… jim je to fuk, ale pak budou psát( případně volat), že jim chybí to lejstro o příjmech.
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67501 příspěvků 07.01.13 12:24

@silvija Jestli to nebude tím, že se jim nechtělo… já vozila lístky na podatelnu, nikdo nic nekontroluje, prostě dají razítko, že to převzali a tečka.

silvija
Ukecaná baba ;) 2184 příspěvků 07.01.13 12:27
Nevim ale mne naskopenka končila 20řijna a stejne furt musela vozit nikam do dobry pr…le coz mela bliž socialku a to fakt mne štvalo :(( pri tehotenstvi musela vozit do praci listek takže to je pekna blbost ja vim ale voni na socialka ode mne ani jednou nevzjali skoušela asi 3-4krat a bylo prt platny
@j.a.n.i1 píše:
@silvija Jestli to nebude tím, že se jim nechtělo… já vozila lístky na podatelnu, nikdo nic nekontroluje, prostě dají razítko, že to převzali a tečka.
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67501 příspěvků 07.01.13 13:35

@silvija Mě by jen zajímalo, jak poznají, že je to od tebe a ne od zaměstnavatele :think: ono se to totiž (krom toho prvního, kde musí být příloha o příjmech) nijak nepozná…

pajuch
Extra třída :D 12421 příspěvků 07.01.13 15:11

Presne tak da se to tam odevzdat na podatelne pracovala jsem na nemocenskych…

maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 01.06.18 15:15
Ahoj holky

Chci poprosit o radu: Bydlím v Praze, ale ústředí firmy, kde pracuji, je na Moravě. Nyní jsem v pracovní neschopnosti. Účetní mi řekla, že pro urychlení mohu lístek na peníze, který se dává na konci měsíce, poslat přímo i správě sociálního zabezpečení a do práce jen kopii. Nevím ale, na kterou správu se posílá, zda na správu v místě bydliště, nebo v místě, kde je evidován zaměstnavatel? Lékař, který mi vede neschopenku, je z Prahy. Na ČSSZ se nemohu dovolat. Ještě poddotaz: číslo účtu pro výplatu nemocenské dává ČSSZ zaměstnavatel nebo já? ČSSZ nikde nechtěla č. účtu vyplnit…Děkuji

P4ja
Extra třída :D 10649 příspěvků 01.06.18 15:31

@maskovak Číslo účtu se vyplňuje na těch prvních papírech, které dostaneš, když na neschopenku jdeš. JE to myslím to hlášení o vzniku ON, které dáváš zaměstanvateli. Jinak já svůj lístek na peníe posíala učetní. A myslím, že by to měla evidovat sociálka pod kterou spadá zaměstanavatel.

solat
Kecalka 190 příspěvků 01.06.18 15:35

@maskovak lístek na peníze pošleš na sociálku podle sídla zaměstnavatele. A číslo účtu se vyplňuje na IV. díl, to je ta část s červeným pruhem, ale tak to už máš nejspíš odevzdaný.

lachtanice86
Echt Kelišová 8691 příspěvků 01.06.18 15:35

@maskovak na socialku kde je evidovany zaměstnavatel. Číslo účtu se vyplňuje jen na začátku. Na lístky na peníze už ne

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama