Kam s malinkými miminky na krátkdovču?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 24.02.10 15:27
Kam s malinkými miminky na krátkdovču?

Přeji krásný den,
tak jsem zjistila, že i když jsem na mateřské, tak mám nárok na příspěvek od zaměstnavatele z fondu kultury a sportu. Jsou to letos 4000 a já přemýšlím, jak je utratit. Vloni jsme byli za 3tis na Ještědu, bylo to jedno přespání a plno jídla (předtím Mácháč a Krušné hory). Letos bych zase něco podobného, ale asi blíž Praze, když máme Plivníky. Nemáte nějaký typ? jde o to, aby v ceně bylo jídlo , když si vlastně „neodpočineme“ , protože krmit a přebalovat se děti musí (jinak totiž moc řvou a smrdí Vychechtaný ) tak ať si aspoň nacpeme břicha. Samozřejmě je nutnost, abychom tam mohli s dětmi, počítám , že by se to mohlo uskutečnit cca od května do srpna.. Zařídit to musím v dohledné době, aby to zaměstnavatel proplatil. Cena může být i o něco vyšší, to bych doplatila ze svého. Může to být i v Pze, třeba nějaký wellness apd, ale musí být zabezpečené hlídání, protože já nemám děti kam udat Smutný .
Tak jaké máte nápady a typy??

Reakce:
mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 24.02.10 15:37

my jsme se ted v nedeli vratili z dovci na sumave s mrnavcem…byli jsme na 5 dni..ubytovani tady…hlaaavne tam fakt uuuuzasne vari a vino tam maji od nas z moravy :wink: :lol:

http://www.ucandru.cz/

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 24.02.10 16:06

Jizvi, my ještě v době, kdy jsem byla těhotná s holkama byly už podruhý v Krkonoších zde: http://www.hoteljasmin.cz/ , ale je to bez hlídání, obávám se, že takhle malý děti ti nikdo jen tak nepohlídá ( já ač jsem druhomatka a matka 3 dětí, tak bych je teda jen tak někomu pohlídat nedala :nevim: ale to je jen a jen tvoje věc :wink: ) a sem jsme měli jet na emimi sraz ( nakonec pojedeme jinam ) http://www.rokytnice.com/samohel tam se chystáme, že to taky s dětma pak vyzkoušíme.

Extra třída :D 12685 příspěvků 24.02.10 18:34

ja myslim hlidani tak hodku, treba abychom byli na veceri, nebo chvili saune…

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 24.02.10 18:45

Takhle malé děti opravdu téměř nikde nehlídají. Ale vždyť není problém si je vzít sebou, my s malou cestovali od jejích 3 měsíců, na večeři a u bazénu byla s námi ve skořepině. Případně večer byla v pokoji, zapnuté chůvičky a my si mohli posedět s přáteli v baru.

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 24.02.10 22:35
jizvíková píše:
ja myslim hlidani tak hodku, treba abychom byli na veceri, nebo chvili saune…

Zkus Aparthotel Sumava, tusim ze deti za poplatek hlidaji nebo to maji aspon v nabidce, navic na deti a mala miminka jsou zarizeni. Akorat je to trochu z ruky z Prahy…

http://www.aparthotel-sumava.cz/…a-s-miminkem

My tam byli jiz dvakrat a ted v breznu vyrazime zase.

Extra třída :D 12685 příspěvků 26.02.10 13:01

to vypada dobre, no uvidime, jeste me napadlo najit neco primo v praze a zkusit si zajistit to hlidani dma

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >