Kam s malým dítětem v Plzni?

219
25.11.19 20:00

Kam s malým dítětem v Plzni?

Zdravím :mavam:
Nevěděla jsem kam to zařadit, tak jsem volila takový neutrál. Věc se má tak.
Jsme v Plzni 4 měsíce a mám malé dítě, rok a půl. Ráda bych chodila i jinam než jen nakupovat a na hřiště u domu.
V Zoo jsme byli a mě osobně Zoo vadí. Dinopark je teď zavřený. O víkendu bych chtěla chodit na Slovany do bazénu.. ale co jinak? Našla jsem tip na procházku, do Akva Terry a asi by jí zajímala i výstava motýlů co teď bude v muzeu. Herničky ani úplně nehledám. A na cvičení by asi dělala všechno, jen nechtěla cvičit. Nebo tip na nějaké zajímavé hřiště, případně co s dětma podnikáte v Plzni vy.
Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

25.11.19 20:12

@Lynx.lynx sice jsi nechtěla vnitřní hřiště, ale třeba tiátr je hezký, pak je nově otevřená jump aréna. Ta je sice pro větší děti, ale i ti menší se tam vyřadí. Ta je taky na Doudlevecký. A pak různé procházky. Pěkně v Borským parku. Co třeba nějaká tvořivá dílnička? Těch je v Plzní mraky, stačí pohledat na netu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13784
25.11.19 20:13

Rok a půl je malinká na nějaké velké akce, z výstav apod nic mít nebude. V tomhle věku je nejlepší vypadnout někam do lesa, hezké je to třeba na homolce u toho je i hřiště. Pak je pěkné velké hřiště v lobzich, ale to je pro větší děti, tam jsou trampolíny, velké skluzavky atak. Nebo na konečné 4 na kosutce u toho rybníka je pěkná procházka a je tam taková minizoo, nebo statek (koně, kozy, ovečky…). Ale u nás v tomhle věku vedlo když malej tlačil kočár nebo nějaké svoje auto, za chvíli snad bude sníh tak vyrazit na menší kopec na boby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 20:18

Kavárna Zanzik

• Nahlásit
  • Citovat
3876
25.11.19 20:40

V tomto věku jsem hodně jezdila se synem vlakem :lol:
Vždy někam… Přesednout… A zase zpátky…