Kam s malými dětmi k moři 2022?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3074
21.11.21 23:16

Kam s malými dětmi k moři 2022?

Zdravím,

ráda bych jela příští rok poprvé s dětmi k moři (3 a 5 let). Vzhledem k tomu, že jsem dosud cestovala jen sama, budu ráda za tipy na vhodné hotely s malými dětmi. Rádi bychom jeli do Řecka, ale nebráníme se i jiným destinacím (kromě Egypta a Tunisu). Upřednostňujeme blízkost moře s pozvolným vstupem. Pokud by bylo nějaké dětské hřiště nebo bazének v hotelu, bylo by to fajn. Také nechci vařit, takže strava minimálně obědy či večeře. Pojedeme i s mojí mamkou, takže kdybyste měli tip na apartmán nebo něco podobného, sem s ním :-) Ale dá se to řešit i dvěma pokoji. Budu ráda i za tip na cestovku. Případně sem hoďte i hotelu, kam rozhodně ne!

Moc díky všem za rady,

Petra

Příspěvek upraven 22.11.21 v 00:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.11.21 23:37

Když najedete na stránky nějaké solidní cestovky např. exim Tours tak si tam ve filtru zadáte všechny své požadavky a vyjedou vám zájezdy… hlavně nechoďte hledat na inviu, to je pouze cestovní agentura a nabízí tam zájezdy i od velmi malých cestovních kanceláří, my se kdysi takto napalili a pak jsme byli rádi že nás cestovka vůbec dopravila domů..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3074
22.11.21 00:23

Přes filtry to samozřejmě umím, zajímala mne spíš vlastní zkušenost. Já dříve cestovala pouze s malými cestovkami a vždy to proběhlo skvěle. Teď mám obavy kvůli covidu, aby nezkrachovala. Procházet všechny cestovky je pracné, takže bych si zadala do vyhledávače konkrétní hotel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39811
22.11.21 07:12

V době covidu autem, na dojezd. Člověk má lepší flexibilitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5921
22.11.21 07:26

Bulharsko - bezpečně, levné, blízko a krásné písečné pláže. Děti si to už v tomto věku moc užily :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15458
22.11.21 07:27

Za sebe doporučuji Exim Tours. Mají super vyhledávač dle parametrů. Pak vybrané hotely zkoumám přes recenze na Tripadvisor. Ještě jsme se nespálili. Jinak vloni jsme byli v Turecku v hotelu Pegasos Royal. Měli jsme rodinný pokoj se dvěma místnostmi. Splňuje všechny tvé parametry. Jen cesta z letiště je na dvě hodiny. S tím je potřeba počítat. My byli velice spokojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
22.11.21 07:31

Byli jsme letos s Čedokem v hotelu Topola skies a za mě topka. Bydlíš v bytě 2+kk (kuchyňka s obývákem a rozkládacím lůžkem a ložnice). V hotelu jsou 3 bazény + aguapark, lanové centrum v ceně, 2 dětská hřiště. Na pláž teda jezdí autobus, který se ale pořád točí. Takže čekáš max. 5 min na autobus. Za mě opravdu super pobyt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39551
22.11.21 07:34

Jezdíme s Viamare. Letos krásné moře na Samosu, hotel s AI. A pak je velmi mírné moře na Zakynthosu. Jdeš jdeš a pořád vody po kolena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3625
22.11.21 08:05
@Majdina82 píše:
Přes filtry to samozřejmě umím, zajímala mne spíš vlastní zkušenost. Já dříve cestovala pouze s malými cestovkami a vždy to proběhlo skvěle. Teď mám obavy kvůli covidu, aby nezkrachovala. Procházet všechny cestovky je pracné, takže bych si zadala do vyhledávače konkrétní hotel.

A je nutne jet s cestovkou? Ja bych vzhledem k situaci jela jedine po vlastni ose.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
22.11.21 08:44

@Majdina82 My bychom rádi Turecko. Kvůli vysokým teplotám tedy až na září. Malý bude mit 9-10 měsíců. Super hotel pro děti ( a samozřejmě i rodiče :) ) je Magic Life Belek. V Turecku vidím nevýhodu, že spousta hotelů je daleko od letiště a pro děti je to náročnější. Ale tento hotel je kousíček. Byla jsem v Beleku několikrát a je to paráda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21826
22.11.21 09:01

Doporučuji Bulharsko. Byli jsme letos poprvé, už s většími dětmi, ale říkala jsem si, že jsme se na všechna ta Řecka nevyprdli :P Prťata nejvíc ocení mraky bílého písku, pozvolné vstupy do vody, žádné zákeřné ježky a útesy, jídlo i pití je nerizikové, když dobře vybereš hotel, můžeš mít aquapark či dětské koutky, bazény atd. :palec: Animátoři mluví často česky nebo polsky a jsou na děti skvěle vybavení. Plus krátký let :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21826
22.11.21 09:03
@wendelina30 píše:
@Majdina82 My bychom rádi Turecko. Kvůli vysokým teplotám tedy až na září. Malý bude mit 9-10 měsíců. Super hotel pro děti ( a samozřejmě i rodiče :) ) je Magic Life Belek. V Turecku vidím nevýhodu, že spousta hotelů je daleko od letiště a pro děti je to náročnější. Ale tento hotel je kousíček. Byla jsem v Beleku několikrát a je to paráda :)
:mrgreen: To je vtipný, dítě ještě není ani na světě a už s ním plánujete dovolenou jo? :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
22.11.21 09:12

@unuděná No spíš nám to tak naplánoval covid. Máme zaplacenou dovolenou ještě z 2020 a nechceme nechat propadnout. Platnost voucheru do října 2022 :nevim: Letos jsme dovču vynechali kvůli těhotenství :? Tak nějak to máme v rodině, že děti jedou na dovču bez ohledu na věk. Tak snad nebude ten náš bobek raubíř :lol: Aby z toho nebyla spíš adrenalinová dovolená :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6281
22.11.21 09:23
@Majdina82 píše:
Přes filtry to samozřejmě umím, zajímala mne spíš vlastní zkušenost. Já dříve cestovala pouze s malými cestovkami a vždy to proběhlo skvěle. Teď mám obavy kvůli covidu, aby nezkrachovala. Procházet všechny cestovky je pracné, takže bych si zadala do vyhledávače konkrétní hotel.

stejně ti nakonec nezbyde, než se těmi recenzemi prohrabat. Nebo máš pocit, že když ti místní Máňa napíše, že to byla nejlepší dovolená jejího života (protože předtím byla jen na Mácháči) a že jídlo tam byla mňamka (protože měli hranolek kolik chtěli)…tak že to je relevantnější recenze než na jiných stránkách…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
22.11.21 20:09

@Majdina82 Zakynthos, zátoka Laganas :palec: Písečná pláž, pozvolný vstup…opravdu dlouuuuho mělko, voda teplá jako kafe, z pláže vidět přistávání letadel ( atrakce pro děti ), hotel třeba Galaxy, nebo Gardelli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat