Kam s malými dětmi za sněhem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 23:02
Kam s malými dětmi za sněhem

Dobrý den, rádi bychom vyrazili s dětmi (1rok a 4 roky) na sáňky-boby někam na hory apod. jelikož u nás se sněhu asi nedočkáme. Chtěli by jsme vyrazit na jednodenní výlet možná na víkend. Máte nějaké tipy? Ve středočeském kraji ale i okolí Jičína atd.

Reakce:
Bubla_Bučková
Kelišová 5189 příspěvků 15.01.19 23:27

Anonym :mrgreen:

Pifinka
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 15.01.19 23:34

Tak je to citlivé téma, psát, že u nich nesněží. Já to chápu :mrgreen:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15912 příspěvků 15.01.19 23:42

To mne také zajímá. To pořád čtu bílá tma, prirodni kalamita, zavření Božího Daru a u nás? Večer napadne 1 mm atrapa sněhu a do 8 hod je fuč.

Vicci
Stálice 60 příspěvků 15.01.19 23:52

Já myslela že sníh je teď všude, furt ve zprávách že je přírodní kalamita po celý čr a ono nic? :nevim:

Jogrr
Závislačka 4539 příspěvků 16.01.19 00:24

Harrachov

Hanka1
Extra třída :D 13983 příspěvků 16.01.19 00:25

tusim, ze o vikendu tu bylo naprosto stejne téma. To je vazne takovy problém dohledat a diskusi obnovit.
Z Jicina jste na horach co by dup ne?

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15912 příspěvků 16.01.19 05:38
@Hanka1 píše:
tusim, ze o vikendu tu bylo naprosto stejne téma. To je vazne takovy problém dohledat a diskusi obnovit.
Z Jicina jste na horach co by dup ne?

Tak pokud by člověk věděl, že tu to téma bylo, tak by ho třeba i dohledal. To téma tu je každý rok, jenže ona je ta situace se sněhem každý rok jiná. Třeba tuším ty jsi loni doporučovala Obří sud, letos by se treba našlo i něco bližšího. Také mne osobně zajímá, kde začíná ten předěl v Praze nic, na horách kalamita. Jasně, nejraději bych na to půldenní sáňkování vzala děti v Praze, ale to zatím bohužel neklapne.

Hanka1
Extra třída :D 13983 příspěvků 16.01.19 08:02

No ono taky zalezi z jake Prahy je, treba na Moninci snih je, ale pokud bydli Anonymnimna Proseku tak bych ji poslala na Obri sud…pokud z Jicina, tak na horach z Jicina je za slabou pulhodku…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >