Jak odejít od přítele, když mám miminko?

Anonymní
20.10.19 15:48

kam s miminkem s nizkym prijmem

Zdravim, prosim o pomoc. Jsem mlada maminka maleho miminka. Zijeme spolu jeste s pritelem, od ktereho bych ale chtela odejit. Duvody sem vypisovat nebudu, ale je to blazen, co me jen urazi, vyhazuje z bytu a podobne. Ale problem je v tom, ze nemam kam jit. K mamince to nejde, jediny muj prijem je rodicovsky prispevek. Nikdy jsem zatim jeste nepracovala, otehotnela jsem jeste na skole. Kam se obratit? jak to vyresit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23627
20.10.19 15:53

K mamince ale bude jediné řešení. Azylové domy bývají plně obsazené a není to dlouhodobé řešení. U přátel také nemůžeš být věčně. S bláznem, co tě uráží, jsi počala dítě, to sis nechala, takže s tím stejným bláznem budeš muset svou situaci vyřešit jako dospělá. Teď nejde jen o tebe a to, co ty chceš, ale máš miminko, takže musíš myslet v první řadě na něj. A jestli jiné řešení není, tak kvůli němu třeba i zůstat u přítele, dokud se ty nepostavíš na vlastní nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
20.10.19 15:54

A proč nemůžeš jít k mamince? Musela by si jít do Azylového domu ale to je dočasné řešení. A když odejdeš od toho svýho bude ti přispívat na prcka, pracuje vůbec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13057
20.10.19 16:01

Jiná rodina není? Babička? Teta? Pak je varianta spolubydleni, ale s holým rodičakem to moc nevidím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 16:01

@hanka.br. maminka je taky samozivitelka, ma doma 3 deti a neni tak misto pro me a pro miminko, chci odejit i kvuli malemu, pritel na me krici i pred nim, on pak place. To taky neni dobry. Uz to takhle vypada rok a neni pro me lehky to zvladat jen protoze nevim, co jineho delat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 16:03

@Simonkaa01 neni tak pro me misto s miminkem, ma doma 3 deti. On by snad prispival bez kecu, ale to neni jisty. Pracuje, vydelava si dost.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 16:03

@Ba-stet nene, nemam kam jit. Asi mi teda nezbyde nic jineho nez s nim zustat

• Citovat
  • Nahlásit
23627
20.10.19 16:09
@Anonymní píše:
@hanka.br. maminka je taky samozivitelka, ma doma 3 deti a neni tak misto pro me a pro miminko, chci odejit i kvuli malemu, pritel na me krici i pred nim, on pak place. To taky neni dobry. Uz to takhle vypada rok a neni pro me lehky to zvladat jen protoze nevim, co jineho delat

To je těžký holka. Pořídila sis velmi brzy miminko, o vhodnosti partnera jsi neuvažovala, teď už to zpátky vzít nemůžeš. Budeš muset vydržet, co nejdříve jít pracovat a postavit se na vlastní nohy. Bude to dřina, ale co už teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20132
20.10.19 16:11
@Anonymní píše:
@Ba-stet nene, nemam kam jit. Asi mi teda nezbyde nic jineho nez s nim zustat

To asi jo. Takhle to dopadá, když se místo mozku používá něco jinýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 16:11
@Anonymní píše:

A kdy ho budes moc dat do skolky a jit nejak pracovat a mit vyssi prijem? Treba zustat chvili s pritelem, nasetrit si par korun do zacatku na kauci k bytu a pak jit. To by neslo?

• Citovat
  • Nahlásit
13057
20.10.19 16:15
@Anonymní píše:

Bez peněz moc možností bohužel není. Pokud neni situace vyhrocená tak, že by Ti šlo o život, tak zůstaň, kde jsi a snaž se maximálně šetřit, abys měla nějakou rezervu. Pokud to nevíš, zjisti si, jaké jsou cenové možnosti pronájmů bytu ve vašem regionu, kolik dělá kauce, zálohy na elektřinu a plyn, abys věděla, kolik peněz reálně potřebuješ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1983
20.10.19 16:17

Nebo zkus najít nového partnera, který se o vás s miminkem pěkně postará, než začneš pracovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11757
20.10.19 16:18

A školu sis dodělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 16:20

@terien nemusite me hned urazet, otehotnela jsem pres prasky a psychicky jsem nemela na to jit na potrat, tak si tyhle poznamky nechte pro nekoho jineho

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 16:21
@Anonymní píše:
A kdy ho budes moc dat do skolky a jit nejak pracovat a mit vyssi prijem? Treba zustat chvili s pritelem, nasetrit si par korun do zacatku na kauci k bytu a pak jit. To by neslo?

Malemu jsou dva mesice, takze to je jeste na dlouho

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat