Kam s miminkem v Praze?

17.9.19 22:36

Kam s miminkem v praze

Zdravim :) chci se zeptat jestli nekde v Praze jsou neaka centra kde se scházejí maminky s dětmi? Chodime na cviceni a prijde mi ze maly je uplne ve svym živlu kdyz ma okolo sebe dalsi mimca je jimi uplne fascinován doslova ????????Akorat cvičo je jen jednou tydne. Krom toho ja jsem taky dost společensky clovek a ocenila bych poznat nove lidi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.9.19 22:37

@Anonym1059 a odkud si?? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 22:39

Ze Žižkova :))akorat jsem se sem přestěhovala pred před par lety a vsechny znamy mam rozprcli po cely Praze… a odsud vlastne nikoho neznam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 22:47

@Anonym1059 máme na žižkově babičku a ta s malým když hlídá jezdí na procházky do stromovky :)..nebo zkus letnou jsou tam hřiště a maminek je tam taky docela dost :). je to tam i ideální třeba na brusle nebo běh s kočárkem :palec: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 22:51

Na procházky s kočárkem jezdíme porad nekam :) ted je jeste hezky takze jsme venku cely den prakticky, akorat tedy maly jeste ani neleze je mu 5 mesicu:) takze na hřiště je jeste brzy.
Spis jsem myslela kam s miminkem az bude zima a nebudem moct byt tolik venku:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
863
17.9.19 22:54

Co plavani?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 22:57

Ted nas nechtějí nikde vzit - dneska nam je 5 mesicu a kurzy jsem vsude od zari…
uz mame s pani domluveny ze budem chodit od ledna :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
863
17.9.19 23:12

@Anonym1059 a kam chodite cvicit? Co to zkusit jeste nekde jinde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9896
18.9.19 00:00

Máš tam na výběr docela dost nejrůznějších mateřských center - tak to projdi, co by ti vyhovovalo…
https://bit.ly/2kFdSnW

Jinak klíčové hřiště pro žižkov máš v Riegerových sadech a na Grébovce - kde je k tomu ještě malá kavárnička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama