Kam s ročním dítětem v tropických vedrech?

550
2.6.15 20:51

Kam s rocnim ditetem v tropickych vedrech?

Ahoj holky, kam chodíte s takto malými detmi kdyz jsou tropicke teploty? Ceka nas horký víkend a ja si rikam co s malou budeme dělat… Schovat se nekam pred vedrem, nebo k vode? Jak to resite a co delate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35382
2.6.15 20:56

Zatím bych nečekala vyloženě tropický, takže klidně venku. Ale určitě ne celý den na slunku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13054
2.6.15 21:00

Šla bych ven po ránu, pak byla doma a šla na hřiště navečer. Na celodenní pobyt venku to není ani náhodou. případně nějaký akvapark nebo napustit bazének na zahradu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
2.6.15 21:03

Na zahrade ve stinu, v parku pod stromy, klimatizovany nakupak:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 21:04

No na dnešek taky hlásili 28st a ve finále to tak žhavý nebylo. Jinak napustím bazének, přes poledne budeme doma, vylezeme tak ve 3

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
2.6.15 21:04

Budeme na zahradě, koupat se v bazénu. Přes poledne doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
2.6.15 21:14
@Marky983 píše:
Ahoj holky, kam chodíte s takto malými detmi kdyz jsou tropicke teploty? Ceka nas horký víkend a ja si rikam co s malou budeme dělat… Schovat se nekam pred vedrem, nebo k vode? Jak to resite a co delate?

mi to tropické nepřijde, to tu máme 29 st.. malý jen v body s kr rukávem, byli jsme v lese :mrgreen: tam couráme po stezkách, klid, pohoda :lol: pokud máš zahradu, bazén, tak není co řešit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1651
2.6.15 21:17

@lleennttiillkkaa U nás jo, 28 ve stínu v 17:00 :D

Jinak u nás hraní si na zahradě ve stínu, možná napustím i bazének, když bude přes 30, uvidíme :) nemít zahradu, asi bych šla někam do parku na deku do stínu. Ev. nějaká turistika s dítětem v Manduce po lesích :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
2.6.15 21:25

:lol: kde to zijete? jake tropy? U nas bylo 20 stupnu ve stinu :mrgreen: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
47209
2.6.15 21:27

Tady taky mazec horko. Kluk spal po obede v garazi.
Vsechny tri decka mi uz druhy den do 20h. běhají venku jen v tricku a kalhotkach/slipech.
Ale jen at to teplo vydrzi bude se dat uklidit k vode.
Vem dite pokud nemate svoji zahradu nekam do parku ustelte si pod stromy ve stinu, tam bude fajn nebo na koupak, ke kamaradce na zahradu nekde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13054
2.6.15 21:29

@KackaDoup hele, v praze byl pařák, ale dost foukalo (cestou z práce jsem pořád musela držet sukni, ať nebudím pohoršení :-) ). Takže v konečném efektu až tak děsné horko nebylo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup

:mrgreen: ja jsem z toho uplne hotova, tady rano lidi v bundach…

• Nahlásit
  • Citovat
KackaDoup
@nozu píše:
@KackaDoup hele, v praze byl pařák, ale dost foukalo (cestou z práce jsem pořád musela držet sukni, ať nebudím pohoršení :-) ). Takže v konečném efektu až tak děsné horko nebylo…

u naas fucelo brutalne uz od rana..nejvyssi namerena 20 stupnu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
47209
2.6.15 21:33
@KackaDoup píše: :mrgreen: ja jsem z toho uplne hotova, tady rano lidi v bundach…

My jsme sli rano na 8 do skolky a mela jsem trictvtaky a natelnik, o hodinu pozdeji jsme jeli do mesta a to uz i kluk kratasy triko.
Je dobre, jak se oteplilo jen at to vydrzi.
Ja jeste ted sedim na terase kratasy natelnik nechce se mi dom :-D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13054
2.6.15 21:33

@KackaDoup prosím tě, kde bydlíš ty? to je druhý extrém :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama