Kam s tampónama a vložkami

Anonymní
7.7.20 15:34

Kam s tamponama a vložkami

Ahoj omlouvám se za anonym ale je mi to velmi trapné a potřebuji pomoc táta nás pozval na rodinou sešlost :P problém je ten že jsem to dostala a na WC není koš a my nejsme doma ale na chatě a já jinak tampóny splachuji (já vím nepište mi ať to nedělám) a je mi blbe vyjít ze záchodu a jít přes půl chaty do koše(nehledě na to že by to všichni viděli tak jsem si řekla že tedy vložky ale to taky by viděl jinak taky každý. Co by jste dělali vy? :palec: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

37
7.7.20 15:37

Já bych měla po kapsách kousky natrhaných novin a zabalila do toho tampón, vložku strč do kapsy a jdi vyhodit do koše :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.7.20 15:39

Nebo mě ještě napadá ti doporučit zkus vyzkoušet menstruační kalíšek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
7.7.20 15:39

Vem si pár malých sáčku, mikrotenove, na záchodě vložku nebo tampon dej do sáčku, zavaž na uzel, dej do kapsy, odnes do batohu a pak to vše vyhod až budeš moct. nic nebude cítit atd… Mám zkušenost.
A prosím fakt nikdy vložky ani tampony nesplachuj… Prosím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13029
7.7.20 15:43

Poříd si menstruační kalíšek. Ten se vykévá.
Jinak zabalit do novin a hodit do koše. Není na tom nic divného.
Divné je splachovat je do záchodu, když víš, že to může ucpat odpad. A pak všechno výtečné záchodě hezky ven. Úplně všechno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3212
7.7.20 15:43

@September88 to asi prosit nemusíš. Člověk, co neví, co má dělat s vložkami /tampóny, když není na záchodě koš asi nemá dostatečnou inteligenci na to, aby pochopil, že se to do záchoda nesplachuje a proč :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
7.7.20 15:45

@Jitul.kaaa9 nooo, ale tak zkusit jsem to musela :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9862
7.7.20 15:50

Vyjít z WC a jít přes chatu ke koši je mnohem méně „blbé“, než když v lepším případě rodina (v horším případě opravář a sousedi) zjistí, že jsou vyplaveni fekáliemi kvůli ignorantovi, který splachuje tampóny do záchodu.
Jestli tam budete přes noc a je ti to nepříjemné, a jedete tam autem, tak si vezmi nějaký malý koš nebo klidně krabici od bot s nastříhanými novinami sebou, a na té chatě to šoupni za WC, tátovi nebo nějaké ženě z rodiny to snad můžeš otevřeně říct „dám si sem koš na hygienické potřeby, dík“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
7.7.20 15:51

Jak píšou holky, zabalit do novin nebo do sáčku, dát do kapsy a přenést do kose/kabelky a vyhodit, až se nikdo nebude dívat. A s tím splachováním tamponu (sorry, já musím) - uvědomujes si, (tedy krom toho, co už holky psaly, že se může záchod ucpat), ze jsou taky lidi, kteří ty kanalizace opravují a vyměňují a vážně se krom vykalu musí hrabat i ve tvých použitých tamponech? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
7.7.20 15:56

A to co píše @zrcadlo, je asi nejlepší řešení. Kup nějaký malý koš, u Vietnamců stojí pár korun a taťkovi řekni, na co ho tam potřebuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
714
7.7.20 16:05

Holka já bych tě doma zabila kdybych zjistila co děláš s tampony, za vyhozeni vložky či tamponu přes půl chalupy se nemusíš stydět, ale za ty spláchnuté tampony teda pořádně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
7.7.20 16:26

Mě. Jako chlapovi přijdou tampony a vložky normální ale daleko víc by me. Naštvalo a nakopal bych tě kdyby jsi ucpala odpad

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4468
7.7.20 17:01
@Anonymní píše:
Ahoj omlouvám se za anonym ale je mi to velmi trapné a potřebuji pomoc táta nás pozval na rodinou sešlost :P problém je ten že jsem to dostala a na WC není koš a my nejsme doma ale na chatě a já jinak tampóny splachuji (já vím nepište mi ať to nedělám) a je mi blbe vyjít ze záchodu a jít přes půl chaty do koše(nehledě na to že by to všichni viděli tak jsem si řekla že tedy vložky ale to taky by viděl jinak taky každý. Co by jste dělali vy? :palec: :hug:

A přesně kvůli těmto tupanům a individuím je stočné tak drahé, jelikož vyčistit tento bordel není jen tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2519
7.7.20 18:08

Schválně vezmi jeden (čistej) tampon a namoč ho do vody, ať vidíš, jak moc se nacucá a zvětší objem.
Všichni nad cca 10 let vědí, že žena mesnstruuje a potřebuje k tomu nějaké „pomůcky“. A je logické, že vložku musí prostě vyhodit. Jen de*il by to jakkoliv komentoval a takového může klidně poslat někam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
985
7.7.20 19:25

Uvedomujes si, ze nejde jen o odpad, ale take o hrebla v cistickach apod.? Ale co nevidime, to nas neboli, co? To je tak tezke zabalit to do kapesniku a sacku nebo dat na zachod aspon cerny nepruhledny sacek do kose?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama