Kam s věcma od bývalého přítele?

Anonymní
16.6.13 10:25

Kam s věcma od bývalého přítele..?

Jste tu chytré hlavy, moc prosím o radu. Už se to táhne nějaký čas. Moje mamka se rozešla s přítelem /byla s ním asi 2 roky/, který pije a hraje automaty, když ji naposled napadl :cert: a byla přivolána policie, doporučili jí vyměnit zámky. Jenže od něj nemá prostě pokoj, protože jsou u mamky stále jeho věci. nechce si je ovézt, protože jeho bydliště je jen přechodné a nechce to prý stěhovat na několikrát. Rodinu nemá, kam by se to zavezlo. Nikdo ze známých věci nechce. Existuje nějaká úschovna, kam by se to dalo odvézt? Bojíme se to mít doma, běhá kolem domu a sprostě řve, je to už 3 měsíce a mamka se brzo sesype. Kdyby to vyhodila do kontejneru, tak ji asi podřeže :( včera vyhrožoval i mě..prý si dojde pro mou dceru do školky apod..kam zavézt ty věci, co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18308
16.6.13 10:30

Vyhrožování nahlásit na policii, trvat na sepsání protokolu a přidělení čísla jednacího, no a jeho věci seskládat na hromadu před dům. Ať se stará on, kam to odvézt. Jestli mu někdo něco ukradne, je to jeho boj. Každý je povinen se o svůj majetek postarat sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.6.13 10:31
@Anonymní píše:
Jste tu chytré hlavy, moc prosím o radu. Už se to táhne nějaký čas. Moje mamka se rozešla s přítelem /byla s ním asi 2 roky/, který pije a hraje automaty, když ji naposled napadl :cert: a byla přivolána policie, doporučili jí vyměnit zámky. Jenže od něj nemá prostě pokoj, protože jsou u mamky stále jeho věci. nechce si je ovézt, protože jeho bydliště je jen přechodné a nechce to prý stěhovat na několikrát. Rodinu nemá, kam by se to zavezlo. Nikdo ze známých věci nechce. Existuje nějaká úschovna, kam by se to dalo odvézt? Bojíme se to mít doma, běhá kolem domu a sprostě řve, je to už 3 měsíce a mamka se brzo sesype. Kdyby to vyhodila do kontejneru, tak ji asi podřeže :( včera vyhrožoval i mě..prý si dojde pro mou dceru do školky apod..kam zavézt ty věci, co myslíte?

z tvýho příspěvku nevyplývá, jestli obíhá barák a řve kvůli ěm věcem, ře je máte doma, anebo proč teda? Já bych udělala tuto věc, až bude zase okolo, vyházela bych v nějakých pytlích ty jeho věci ať si je vezme a táhne. Ale připadá mi, že jemu nejde o ty věci, ale o to prudit a tudíž se odvozem věcí někam jinam nezbavíte jeho přítomnosti. Když bude vyhrožovat a otravovat, volejte policii a každopádně bych tam šla nahlásit to vyhrožování vůči holce.
Pokud víte, kde přebývá, odvezte ty věci např. tam - žádná taková úschovna věcí, které si někdo nechce vzít, neexistuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
16.6.13 10:31

Dejte to na nádraží do úschovny…platí se až po vyzvednutí, dá se to dát na jeho jméno, že si to vyzvedne a nikdo netlačí na to, aby jsi to vyzvedla do nějaký konkrétní doby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.13 10:42

Já vubec nevím, jak fungují úschovy na nádraží, ale pnemusí se předkládat občanka? Aby pak mamce nedošel účet, už tak mu pomohla za ty dva roky splatit 2 exekuce. Prostě parazit :nevim: peníze jí došly a tak bylo zle. K domu chodí prudit proto, že se nemůže smířit s tím, že už ho nikdo nefinancuje, jenže pořád argumentuje s tím, že tam ještě jsou jeho věci, má se kam vracet. Kdyby měl ještě někdo nějaký nápad, budu moc ráda… :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
4990
16.6.13 10:50

Ja chapu, ze se bojite, ale proc se zatezovat premyslenim, kam jeho veci odvest :nevim: to neni vase starost, ze to nema kam dat.
Jeho chovani bych nahlasila na policii a upozornila ho, ze pokud si vse do tydne nevyzvedne, tak to date pred barak a vyhruzky at si necha, ze uz to resi policie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
16.6.13 10:55
@Anonymní píše:
Já vubec nevím, jak fungují úschovy na nádraží, ale pnemusí se předkládat občanka? Aby pak mamce nedošel účet, už tak mu pomohla za ty dva roky splatit 2 exekuce. Prostě parazit :nevim: peníze jí došly a tak bylo zle. K domu chodí prudit proto, že se nemůže smířit s tím, že už ho nikdo nefinancuje, jenže pořád argumentuje s tím, že tam ještě jsou jeho věci, má se kam vracet. Kdyby měl ještě někdo nějaký nápad, budu moc ráda… :srdce:

Jura má pravdu, vystěhujte mu to na ulici a ať se stará on. Má u mamky trvalé bydliště? Okamžitě zajít kdyžtak za majitelem, ať ho odhlásí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.13 10:56

On je opravdu agresivní, pokud by se něco stalo s věcma, je schopný ji vybít okna, udělal to jeho bývalé přítelkyni, a tu přepředešlou zbil. mamce zatím jen vyrazil dveře. mamka už si žádné výdaje nemůže dovolit. Na polici už záznam je, aůe pokud jí neublíží, tak to nikdo řešit nebude. Minule ho jen zavezli na záchytku, tot vše. Mě jde už jen o ty věci..kam s tím.

• Citovat
  • Nahlásit
Larr
16.6.13 10:57

Nechápu - proč se staráte o cizí věci, pokud vás nekontaktoval a nevyžádal si je - nestarala bych se a vyhodila je.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.13 11:01

Není to tak jednoduché, prostě vyhodit, jak jsem psala výš-asi by ji vykostil…nemá tam trvalé bydliště, naštěstí v tomto mamku nepřemluvil. kam s tím, kam s tím…

• Citovat
  • Nahlásit
18308
16.6.13 11:02
@Anonymní píše:
On je opravdu agresivní, pokud by se něco stalo s věcma, je schopný ji vybít okna, udělal to jeho bývalé přítelkyni, a tu přepředešlou zbil. mamce zatím jen vyrazil dveře. mamka už si žádné výdaje nemůže dovolit. Na polici už záznam je, aůe pokud jí neublíží, tak to nikdo řešit nebude. Minule ho jen zavezli na záchytku, tot vše. Mě jde už jen o ty věci..kam s tím.

No, podle mých neoficiálních informací je mezi Ukrajinci pracujícími v ČR dost svalnatých a přitom spravedlivých chlapů, kteří mu za pětistovku ochotně zmalujou ciferník. Takže na místě zakladatelky bych zapátral tímto směrem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18308
16.6.13 11:03

Jak tak čtu v této diskusi, panáček si dovoluje výhradně na ženské… Tak to by s ním nemusel být zase takový problém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4990
16.6.13 11:06

Myslim, ze kdyz mu to odvezete nekam do uschovny, bude reagovat stejne, jako kdyz to bude pred barakem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Larr
16.6.13 11:06

Otravovat bude - jak to tak chápu - s věcma i bez věcí, tady je problém asi úplně jinde, že. A jak by se dozvěděl, že je vyhodila :?:

@Anonymní píše:
Není to tak jednoduché, prostě vyhodit, jak jsem psala výš-asi by ji vykostil…nemá tam trvalé bydliště, naštěstí v tomto mamku nepřemluvil. kam s tím, kam s tím…
  • Citovat
  • Nahlásit
48576
16.6.13 11:07
@Anonymní píše:

vyházela bych mu to na ksicht z okna až pod nim bude řvát a když by byl hodnej, hodila bych mu k tomu i tašku.
Obětovala pár tisíc(za 500 se uk na něj ani nepodívá ) a nechala bych mu rozbít hubu + natočila jeho chování a udala ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat