Kam s věcmi - nejen Praha

754
10.7.15 11:07

Kam s věcmi - nejen Praha

Ahoj, chci se zeptat všech, co mají zkušenost. Mám doma spoustu věcí, kterých bych se ráda zbavila. Od oblečení (některé i nenošené a výborný stav než do kontejneru), bot a kabelek po starší věci do domácnosti po předchozím majiteli (i broušené sklo, vázičky, talíře), spoustu knih.. prostě od všeho něco. Nemám úplně čas a prostor vše fotit, dávat na web a pak řešit s každou položkou balení a poštu.
Nejvíc by mi vyhovovalo (jako mají v zahraničí), vynést věci před dům a prodávat/rozdávat - takový bleší trh. Jen před panelák to nejde:-)
Pokud máte nějaký tip na konkrétní místa, kam věci zavést, třeba pokud dáváte věci do konkrétního bazaru nebo na nějakou pravidelnou akci, blešák.. budu ráda za tip. Koukala jsem i na azylové domy, ale nevím, jak to funguje. Mě by se líbilo buď ty fakt nové věci nejlíp prodat nebo příp. dát někomu konkrétnímu, ať vidím, že ty budou mít svůj účel a ne to hodit do kontejneru nebo sběrného dvora. To myslím, že jsou ty věci ještě hezké a můžou sloužit i dál.
Předem děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2349
10.7.15 11:11

@kittysha Mám stejný problém jako Ty :mrgreen:.

Oblečení dávám do kontejnerů na charitu, se zbytkem si též nevím rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
10.7.15 11:13

Uaaaa, jake mas brousene sklo? Klidne SZ-beru vsude karafy na whiskey a vino a sklenicky na whiskey a vysoke na normalni piti :-D :-D Jsem z Prahy, tak by nebyl problem dojet, kdyz se domluvime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
10.7.15 11:18

Zkus se kouknout na webovky nejakych materskych center v okoli, casto delaji bazarky, kde muzes veci nabidnout a prodat, pripadne darovat…

@lupto ja snad kvuli tobe projdu nase sklenene ulozenky na pude :-D mame toho tady hromadu po babicce a taky nevim, co s tim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
10.7.15 11:28

@Katchi Hele,vybavuju bar doma, v kancelari a v byte :-D To stare brousene sklo je mnohem hezci, nez dneska, a zase ty horentni sumy za fakt kvalitni se mi davat za nove nechce, takze sbiram takhle…rodinu uz jsem obrala, takze misy apod.mam,jen sklenicek je malo, hlavne na tu whiskey-manzel s kolegy nic jineho nepiji, tak si to vzal do sve „panske klubovny“ a ja nemam co do baru :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
10.7.15 11:29

Z ktere Prahy jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
10.7.15 11:40

@Katchi jenomže mateřská centra dělají bazárky pro děti a já mám oblečení pro dospěláky a věci do domácnosti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
10.7.15 11:52

Nějaké oblečení dávám neteřím, ale jsou ještě mladé a já pořád nemám místo ve skříni. Ráda udělám dobrý skutek, ale i nějaká ta korunka z prodeje by byla fajn:-)
Nic proti sekáčům, sama občas nakupuju dětské věci a mám dojem, že na malém městě jsou často hezčí kousky než v Pze (ve velkém městě se malé sekáče často ztratí nebo nevím kam jít). Navíc některé kousky mi přijdou na sekáč až moc nové, co občas vídám, bývají tam často hodně obnošené věci. Znám mmb, vinted apod., ale čas věnovaný focení a vkládání na web, sledování, jestli se někomu líbí atd. - na to prostě nemám.
Věci na dceru řeším podobně - pár kousků nakoupím po bazarech, ale většinu věcí na dceru beru hlavně od mé spolužačky, která mi pošle balíček oblečení a nemusím řešit každé tričko.. tak nějak bych si to představovala já s prodejem mého oblečení, ale nemám odběratele:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
10.7.15 12:10

@kittysha tak u nas se prodava vsechno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
10.7.15 12:27

Zrovna včera jsem psala do Azyláku pro matky s dětmi v Brně a tam moc rádi přijmou jakékoli oblečení (nejen) pro děti :-) jsou tam přímo lidi, kteří se o to starají a rozdávají věci potřebným maminkám s dětmi. V Praze to bude určitě to samé ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
56531
10.7.15 13:55

U nás na Zbraslavi pořádají garážové prodeje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
10.7.15 15:13

A mě by zase zajímala ta spousta knih, co tam v té spoustě tak je? Beletrie nebo i nějaké odborné? Jak staré?

Taky Praha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12594
10.7.15 15:54

Dobrý den,

budeme rádi, když ke zbavení věcí využijete náš Bazar. Nejenže tak vyřešíte problém s místem, ale ještě někomu pomůžete a v neposlední řadě pár kaček utržíte.

Přeji pěkný víkend všem,

admin Josefina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama